gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Bitkilerin Yüzyıl Ömrü Kalmış Olabilir

Konu, 'Bitki ve Bitki Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

İngiliz Bilimadamları ozon tabakasının bitkilerin fotosentez kabiliyeti üzerinde etkisi olduğunu buldular. İngiliz bilim adamları yaptıkları araştırmaya dayanarak bu yüzyıl sonunda hava kirliliğinin Dünyada tekrar bitki yetişmesine engel olacak boyutlara ulaşacağını bildirdiler. Küresel ısınma sonucunda artan karbondioksit oranlarının bitki popülasyonlarınaa geçici de olsa faydalı bir artış sağlıyor olmasına karşın, özellikle ozon tabakası olmak üzere diğer etkilerin sonucunda bitkilerin yapraklarını ve dolayısıyla fotosentez yeteneklerini kaybedeceğini iddia eden ve araştırmayı yapan grubun başında olan Stephen Sitch, ozon tabakasındaki değişimin bitkilerin fotosentez kabiliyeti üzerindeki etkilerinin hafife alınmaması gerektiğini söyledi.

Bitkilerin Yüzyıl Ömrü Kalmış Olabilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hücre Yenileyen Bitkilerle Genç Kalın

Hücre Yenileyen Bitkilerle Genç Kalın

cilt hücrelerini yenileyen bitkiler hüçre yenileyen bitkiler Genç kalmak için yapılacak çok şey var. Ama hücre yenilemek de gençlikle yakından ilgili. Bunun için hücre yenileyen ve cilt dostu olan doğal ürünleri bilmek gerekli. Çünkü yaşlanma sürecini yavaşlatıyorlar ve yapılandırıcı özelilkte oldukları için cildi onarıyorlar. Doğadaki herşey, sağlıklı ve genç yaşamak için çözüm sunuyor.....
  2. Kuzey Kutbu'nun 5 yıllık ömrü kaldı.

Kuzey Kutbu'nun 5 yıllık ömrü kaldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. lütfen cvvp bekliyorum hepinizden Hamile Kalmış Olabilir miyim ?

lütfen cvvp bekliyorum hepinizden Hamile Kalmış Olabilir miyim ?

:hamile:eşimle 20 gündür korunmuyoruz ve hamilemiyim die 2 defa kan testi yaptım negatif çıktı.sonra 2 idrar yaptım negatif çıktı adetimde 20 gün geçikti karnımda şişlik,yemek yemem çogaldı gögüs uçlarım agrıyo ve kasıklarımda arada agrılar oluyo ...ya ümitlenmek istemiyorum ama ne bilim tstlerden sonra yine korunmadan ilişkiye girdik...bu arada birşey daha yumurtalıklarda iltihap oldugu zaman...
  4. Hamile Kalmış Olabilir miyim?

Hamile Kalmış Olabilir miyim?

Son adet 25 Haziran 5 Temmuz'da sürtünme yolu ile ilişkim oldu.ilişki için 16 ve 22 Temmuz tarihlerinde kanda bhcg yaptırdım sonucları 2.0 ve 0.10 çıktı.şimdi bu durumda kesin olarak gebelik yok diyebilir miyiz?bu tarihten sonra gebelik oluşabilir mi?hala adet olmadım çok endişeliyim yardımcı olursanız sevinirim
  5. Eşim geri çekildi ama hamile kalmış olabilir miyim ?

Eşim geri çekildi ama hamile kalmış olabilir miyim ?

Merhaba.Benım normalde 19 ekım de adet olmam lazımdı fakat normalde de 4-5gun mutlaka gecıkme yaşarım.Ama bu sefer şoyle bı sıkıntı var ki 22 ekımde eşimle bırlıkte olduk ve bu esnada geri çekilirken biraz içime gitmiş oldu.Hamile kalmış olabılırmıyım acaba? Spermler sonrasında aktı ama bunun engel olacagını zannetmesemde.

Sayfayı Paylaş