gebe
  1. Gamze000

Gamze000 Forum Okuru

Bitkilerle hamile kalanlar ??

Konu, 'Yaşasın Hamileyim !' kısmında Gamze000 tarafından paylaşıldı.

9 aylık evliyim Dr.gittim hormonlarım temiz çıktı ama hamile kalamiyorum :(

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba gebe kalmaya engel bir çok durum vardır.Bir çoğu hormonal kaynaklı,rahim kaynaklı yara,kist,miyom enfeksiyon ve stres gibi..Hormon tetkitleriniz temiz çıkmış size düşen stres yapmamanız ve ovülasyon günlerinizi takip etmeniz.Ovülasyon günlerinizi belirlemeniz bu günlerde birliktelik yaşamanız gebe kalma şansınızı yükseltir..

Bitkilerle hamile kalanlar ?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşılama yöntemiyle hamile kalanlar...

aşılama yöntemiyle hamile kalanlar...

aşılama ile hamile kalanlar aşılama yaptırıp hamile kalanlar yöntemi ile ovitrelle 2011 meleklerim aşılama yöntemini deneyip de hamile kalan varsa buraya yorum yazıp tecrübelerini paylaşsın......çok teşekkür ederim....
  2. Kürtajdan sonra hamile kalanlar...

Kürtajdan sonra hamile kalanlar...

kürtaj sonrası hamilelik kürtajdan sonra hamilelik kürtajdan sonra hamile kalanlar kürtaj sonrası gebe kalınırmı Ya ne zor bi durum oldunu sölememe gerek yok sanırım her anne adayı bebeğini kaybetmekten korkar ve kaybedince çok üzülür hiç kaçınılmaz.Bende çok üzüldüm,şok yaşadım bittim bi an ama ALLAH'A sığınınca herşey geçti gönlmde.Yine umutluyum inşallah Rabbim yine vericek diye düşünüyorum...
  3. soğan suyuyla hamile kalanlar

soğan suyuyla hamile kalanlar

merhaba hanımlar soğan suyu içip hamile kalanları duydum acaba bu doğrumu aranızda bu yöntemle hamile kalan varmı gerçekten soğan suyu içmekle hamile kalınırmı acaba çok merak ediyorum birde bu yöntemle hamile kalanlara sorum soğan suyunu nasıl içtiniz ub konuda da yardımcı olursanız sevinirim
  4. Vajinismus olup hamile kalanlar

Vajinismus olup hamile kalanlar

Vajinismus olup hamile kalmak, vajinismuslu olup hamile kalanlar ve vajinismus olup nasıl hamile kalınır hususunda detaylı paylaşım alanı. Vajinismus tedavi kliniklerine başvuran pek çok hastanın geliş nedenleri arasında cinsel sorunu çözmek ve daha sonra da doğal yollarla hamile kalmak bulunur. Bu bölümde vajinismus hastaları için gebe kalma ve gebelik dönemi, vajinismus hastalığı ve...
  5. Yumurtlama ilacıyla hamile kalanlar

Yumurtlama ilacıyla hamile kalanlar

yumurtlama ilacı nedir,yumurtlama ilacıyla nasıl hamile kalınır,yumurtlama tedavisi,yumurtlama tedavisi ve hamilelik hakkında bilgiler Yumurtama ilaçları Yanlız size uzman doktorunuzun reteçe ile verilen ve bir yıldır hamile kalamayan kadınlar için önerilen bir yoludur. Genellikle yumurtlama iğnesi yanında verilen ilaçlar ya da öncesinde verilen ilaçlar kadını hamine dönemine hazırlar. Bu...

Sayfayı Paylaş