gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bitkin sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bitkin sözler hayattan bıkkın sözler bıkkın bitkin, bitkin sözler, bıkkın sözler, bıkkın mesajlar

Dileriz ki, siz bu moda girmez ve bu sözleri kullanma ihtiyacı hissetmzsiniz ama hayat hep dilediğimiz gibi gitmiyor malesef...

Sevgili Melek'ler, işte size bitkin sözlerden oluşan örnekler:)

Yitirdim umut kırıntılarımı
    Sevgimi, neşemi, bütün varımı
    Çaresiz bir yokluğun içindeyim
    Gömdüm içime yıkıntılarımı
    Arıyor bir yarım öbür yarımı

Ne bir anlayışlı el,ne bir dost bakış
    Biraz ümit,biraz hayal sonra aldanış
    En güvendiğimiz tepelere kar yağmış
    Deniz o deniz değil,dağlar o dağlar değil...

En ağır işçi benim;
    Gün yirmi dört saat, seni düşünüyorum.

Sana bir rüzgar getireceğim
    Dağlardan, tepelerden
    Gitme, sana zamanı getireceğim
    Zamanın bittiği yerden

Bitkin sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Söz / söz söylemek

Söz / söz söylemek

kiz isteme konusmasi kız isteme konuşması söz kesme konuşması kız konuşmaları söz kesme konusmasi Gerek canlı, gerekse cansız her varlığın konuşması hak ve doğru ise makbul, değilse makbul değildir. Küçük çocuğun konuşması, ne şekilde konuştu ise, söylediği suzün hak ve doğru olduğuna; rüyayı görenin hayırlı biri olmasına, garip bir şeye tanıklık etmmeye ya da mahzurlu bir iş yapmaya; Cansız...
  2. Söz

Söz

Haber, uyarı, dikkat edilmesi gereken konudur. Rüyada duyulan şeyler ayrıca da yorumlanır.Rüyada söz söylemeniz, söz dinlemeniz, yakinda büyüklerinizden bir kimsenin nasihatlerinin isiteceginize veya dedikodu dinleyeceginize isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada bir kimseye muhtelif dillerde konusan bir adam gelse, Süleyman (A.S.)in kissasina binaen o kimsenin büyük bir mülke nail...
  3. Güzel Sözler Face Sözleri

Güzel Sözler Face Sözleri

kızlar Güzel Sözler Face Sözleri arıyorum önerileriniz nelerdir.
  4. 2013 üzgün sözler kederli sözler sitemli sözler

2013 üzgün sözler kederli sözler sitemli sözler

bu konu;2013 üzgün sözler ,kederli sözler hakkında bilgiler vermektedir Sevgilisinden ayrılan lar için veda sözleri,ayrılık sözleri,kederli sözler,üzgün sözler,acı sözlerle ilgili yazılarımızı ,msn de,sitenizde,facebook sayfanızda paylaşabilir,sevdiklerinize mesaj yoluyla sitem edebilirsiniz.Moralinizi bozan ,kıran kişilere gönderme yapacağınız 2013 'ün acı dolu sözlerini sizlerle...
  5. apaçi sözleri

apaçi sözleri

Kızlar bana yeni ve güzel apaçi sözleri lazım bilenler varsa içinde küfür ve kötü kelime geçmeyenleri bu konumun altından bana verebilir mi teşekkür ediyorum sağolun. iyiki varsınız arkadaşlarım hadi bekliyorum merak ediyorum :)

Sayfayı Paylaş