Bitkisel yağlarla zayıflamak isteyen meleklerin dikkatine

deniz-07

Rüya Tabiri Editörü
Bitkisel yağlarla zayıflamak isteyen meleklerin dikkatine
bitkisel yağlar ile zayıflama, bitkisel yağlar ve faydaları, Bölgesel zayıflama, masajla zayıflama, vücudu şekle sokmak hakkında bilgiler burada meleklerim.Kızlar ben şu günlerde zayıflamaya çok feci taktım kafayı.Ucundada ödül olunca daha zevkli hale geldi tabiki.Diyetin yanında zayıflamama yardımcı olacak yağ yakımını destekleyici bitkisel yağlar ile masaj yapıyorum.Sabah kalkıp 1 bardak ılık su içtikten sonra aşağıda belirteceğim yağları sürüp streçle sarıp 40 dk egsersiz yapıyorum.Sonra duşa girip bölgesel noktaları keseliyorum.Çok faydalı olduğuna inanıyorum bu yönteminde.Bu yöntemin faydalı olup olmadığını anlamak için uygulamak gerek ve vücudu biçimlendirme konusundada oldukça faydalı.Örneneğin kayısı yağı ve buğday özü yağının kullanımının özellikle yüzdeki cilde çok yararlı olduğu bilinmektedir. Bitkisel yağların faydalı olmasının nedenini ise uzmanlar bilimsel olarak açıklamış durumdalar. Bu faydalar bitkisel yağların vücutta ciltle temas edildiğinde daha kolay emilebilmesinden kaynaklanıyor. Kolay emilebilen bitkisel yağlar ise vücut içerisinde pozitif bir etki oluşturarak cildi canlandırıyor. Bitkisel yağların vücuda tatbik edilmesinin masaj ile yapılması tavsiye ediliyor.

bitkisel-yaglar-32b.jpg

Şimdi size bu yağları ve ölçülerini vereceğim
1 tatlı kaşığı susam yağı
9 damla biberiye yağı
9 damla kekik yağı
9 damla portakal yağı
9 damla acı biber yağı

İşte meleklerim bu yağlar ile vücudunuızdaki kara yağlardan kurtulabilirsiniz.

vucut-yagi-143.jpg

Rabbimin hikmeti sonsuz faydalı bir yağ zararlı yağın ölmesine sebep oluyor.Unutmadan şunu da belirteyim bu karışımı sürdükten sonra sürdüğünüz yerleri çimdikleyin derinizin altına işlemesine çalışın.Evet sevgili meleklerim artık kilolara yağlara son....

Geri