gebe
  1. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0

Bitkisel yağlarla zayıflamak isteyen meleklerin dikkatine

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında deniz-07 tarafından paylaşıldı.

bitkisel yağlar ile zayıflama, bitkisel yağlar ve faydaları, Bölgesel zayıflama, masajla zayıflama, vücudu şekle sokmak hakkında bilgiler burada meleklerim.Kızlar ben şu günlerde zayıflamaya çok feci taktım kafayı.Ucundada ödül olunca daha zevkli hale geldi tabiki.Diyetin yanında zayıflamama yardımcı olacak yağ yakımını destekleyici bitkisel yağlar ile masaj yapıyorum.Sabah kalkıp 1 bardak ılık su içtikten sonra aşağıda belirteceğim yağları sürüp streçle sarıp 40 dk egsersiz yapıyorum.Sonra duşa girip bölgesel noktaları keseliyorum.Çok faydalı olduğuna inanıyorum bu yönteminde.Bu yöntemin faydalı olup olmadığını anlamak için uygulamak gerek ve vücudu biçimlendirme konusundada oldukça faydalı.Örneneğin kayısı yağı ve buğday özü yağının kullanımının özellikle yüzdeki cilde çok yararlı olduğu bilinmektedir. Bitkisel yağların faydalı olmasının nedenini ise uzmanlar bilimsel olarak açıklamış durumdalar. Bu faydalar bitkisel yağların vücutta ciltle temas edildiğinde daha kolay emilebilmesinden kaynaklanıyor. Kolay emilebilen bitkisel yağlar ise vücut içerisinde pozitif bir etki oluşturarak cildi canlandırıyor. Bitkisel yağların vücuda tatbik edilmesinin masaj ile yapılması tavsiye ediliyor. [​IMG]

Şimdi size bu yağları ve ölçülerini vereceğim
    1 tatlı kaşığı susam yağı
    9 damla biberiye yağı
    9 damla kekik yağı
    9 damla portakal yağı
    9 damla acı biber yağı

İşte meleklerim bu yağlar ile vücudunuızdaki kara yağlardan kurtulabilirsiniz.

Rabbimin hikmeti sonsuz faydalı bir yağ zararlı yağın ölmesine sebep oluyor.Unutmadan şunu da belirteyim bu karışımı sürdükten sonra sürdüğünüz yerleri çimdikleyin derinizin altına işlemesine çalışın.Evet sevgili meleklerim artık kilolara yağlara son....

Bitkisel yağlarla zayıflamak isteyen meleklerin dikkatine konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zayıflamak İçin Yağlarınızdan Kurtulun.

Zayıflamak İçin Yağlarınızdan Kurtulun.

Yaş ilerledikçe yağlardan kurtulmak daha zorlaşır. Özellikle 40lı yaşlarda sadece diyet yaparak kilo vermek çok zor olur ve sevdiğiniz şeyleri yiyememek ayrı bir eziyet olur. Peki ne yapmalısınız… Öncelikle bunlara dikkat edin! Zayıflamak için 3 büyük öğün yerine 5 ufak öğünde yemek yiyin. Böylece kan şekeriniz dengesiz yükselip düşmediği için çok fazla tüketmezsiniz. Metabolizmanız yavaş...
  2. Limon Yağı ile zayıflamak

Limon Yağı ile zayıflamak

limon yagi limon yağı yağı ile zayıflama ozon ile zayıflama Zayıflatan bitkiler gün geçtikçe artmaya devam ediyor.Her yeni güne yeni bir bitkinin yada diyetin zayıflattığına dair yazılar çıkıyor.Biz birine karar veremezken yeni bir şey çıkıyor.Artık diyet ve bitkisel ürünleri kullanarak zayıflamaya karar verdiyseniz bence bekleyin yeni biri çıkar yine:Dİşte bir yenisi daha:D Limon...
  3. zayıflamak isteyen melekler buraya koşunn !!

zayıflamak isteyen melekler buraya koşunn !!

melekler ben geçen yıl zayıflamaya karar verdim ve tam tamına 6 kilo verdim 1.5 2 ay kadar süre zarfında neler yaptığımı sizlere söylemek istedim belki zayıflamak isteyenelrinz olursa faydam olabilir diye beşi biryerde çayı kullandım (funda yaprağı,biberiye,mate yaprağı,yeşil çay,kekik bunlardan oluşuyor çayımız ) bu çayı düzenli olarak bir günde üç bardak tükettim. çayın haricinde çok fazla...
  4. Hamile Kalmak İsteyen Melekler Buraya Bitkisel Kürle Kolayca Gebe Kalın

Hamile Kalmak İsteyen Melekler Buraya Bitkisel Kürle Kolayca Gebe Kalın

bitkilerle hamile kalma,bitkilerle hamile kalmak, Arkadaşlar hamile kalamıyorsanız bu bitkiler tam size göre bu kürü mutlaka uygulayın derim inş.sizlerde en kısa gebe kalabilirsiniz ve bize buradan ben hamileyimmm diyee bağıra bağıraa ialn edersiniz diyorum ben kullanmaya başladım bile Hamile kalmayı destekleyen kür tarifi: 5 gram aslan pençesi, 5 gram civan perçemi, 5 gram çoban...
  5. İşte Zayıflamak İsteyen Meleklerimize Taş Devri Diyeti....

İşte Zayıflamak İsteyen Meleklerimize Taş Devri Diyeti....

Taş Devri Diyeti Nasıl Yapılır Taş Devri Diyeti Nedir İşte merak eden hanımlar için taş devri diyetinin felsefesi ve diyet ayrıntıları prof dr Ahmet Aydın tarafından kaleme alınmış...Bakalım diyetin ayrıntılarında neler var....Zayıflamak isteyen hanımlar işte taş devri diyeti.. Güncel Taş Devri Diyeti (Sağlıklı Yaşamanın Temel İlkeleri) Yazan: Prof. Dr. Ahmet Aydın Taş Devri...

Sayfayı Paylaş