gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

bitmesin bu masal

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

2. Gülümseme

Gülümseme Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: bitmesin bu masal
    gülüm sen neler yapmışsın böyle.sbah sabah içim acıdı yaavv.

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: bitmesin bu masal

yha kıyamam sana gülümm

bitmesin bu masal konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu Rüya Hiç Bitmesin Diyorsanız...

Bu Rüya Hiç Bitmesin Diyorsanız...

Onu her şeyden çok seviyor olabilirsiniz, hatta müstakbel eşinizi herkesten iyi tanıdığınızdan da emin olabilirsiniz. Fakat yine de evlilik kararınızı vermeden önce ikinizin de cevaplaması gereken bazı kritik sorular var. Böylece geç olmadan birbirinizin beklentilerini bilebilirsiniz. İlişki uzmanlarına göre sevgililerin pek çoğu evlenmeden önce ilişkileri için kritik olan soruları...
  2. Hande Yener - Bitmesin Bu Rüya

Hande Yener - Bitmesin Bu Rüya

Birgün yatsam sonra rüyaya dalsam Hiç uyanmasam Sonra birden bire sevgilim gelse Bana sarılsa Yürüsek sahilde, dolaşsak kırlarda Sonra birden bana o lafı fısıldasa Yürüsek sahilde, dolaşsak kırlarda Sonra birden bana aaa Allah'ım bitmesin bitmesin bu rüya Sonunda evlilik olsun N'olur uyandırma Allah'ım bitmesin bitmesin bu rüya Sonunda evlilik olsun...
  3. Bitmesin bu masal...

Bitmesin bu masal...

BİTMESİN BU MASAL... Bir geceyarısı sessizliğinde, Martı kanatlarına adımızı yazdım, Mavilerin sensizliğinde. Sonra uçuşlarını seyrettim uzun uzun, İçimde derin bir hüzün... Kumsaldayım yine sevgilerin kimsesizliğinde, Şimdi kimbilir kiminlesin, nerede? Eğer düşmeseydim ayrılıklarla derde, Seninle çok mutlu olurdum; Olur, olmaz her yerde... Ne olur gitme, kal! Bitmesin bu masal... ERDİN ERKİN
  4. Bitme..

Bitme..

Bu yangın geceler, bu intihar. Gidersen paramparça yüreğimde ağıtlar! Günler bitmeden bitme. Bitmeden hasret gitme… Düş bitmeden sen bitme. Bitmeden sevgi gitme…
  5. Kış bitmeden bu modellere bakın

Kış bitmeden bu modellere bakın

Moda takipçileri melekler buyrun bunlara bakın.

Sayfayı Paylaş