gebe
  1. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Bitmeyecek denilen bir aşkın hazin öyküsü yazıyor bu satırlarda…

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Beyazca tarafından paylaşıldı.

Zincirleme bir trafik kazası yaşıyorum ömrümün baharında…
    Adın dilimde,hayalin gözlerimin önündeyken boşlukta buldum kendimi.Adının eseri olmuş hallerin,bende kelebek etkisi yaratmıştı oysa…Eski Türk filmlerine benziyordu tanışmamız.Biraz siyah,biraz beyaz…Masumluk ve asalet abidesi,sevgimiz...Şimdi ise hazan çöktü.İlk bahardayken fırtına ne de çabuk düştü yüreklerimize.Anlatılmaz yaşanır anları tatmıştım senleyken.Şimdi sensizliğe nasıl merhaba der dudaklarım.Seni görmeyeceğimi bile bile nasıl merhaba der gözlerim güneşe…Güneş eskisi gibi parlar mı sen yokken.

Ah!bu gitmeler.Niye hep en güzel anlara nokta vurup,her yeri sükuta boyayıp giderler ki?
    Sükutu neden bu kadar aşıkların arasına set koyarlar ki?Mutluluk yakışmaz mı onlara?
    Aşıkların rüyalarını neden bu kadar çabuk bozarlar ki?Oyunlarına alet edermiş zaman ben bunu anladım.Etrafımda kime baktıysam hep eksik,yarım,parçalara ayrılmış.Bir zamanlar yürekleri ateşle yanarken,şimdi küllenmiş sevdaların ardından;”Elveda” diyorlar.Yazık değil mi?Oysa mutlulukları yaşamak varken her güzelliğe “merhaba” demek varken neden bu “Elveda”lar?

Bir oyunun son perdesi oldu aşkımız.Bitmez denilen bir aşkın öyküsü.Benim yüreğim yanarken,sen kim bilir kaçınca baharın kollarındasın.Olsun diyorum.Olsun.Seninle yaşadıklarıma pişman değilim aşkın kendisini yaşadıysak eğer olsun…

Bitmeyecek denilen bir aşkın hazin öyküsü yazıyor bu satırlarda… konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bitmeyen Bir Aşkın Öyküsü

Bitmeyen Bir Aşkın Öyküsü

İhtiyar Adam Ve Yaşlı Karısı İhtiyar adam kerpiç damın içinde gezinip durdu. Duvardaki eşinin resimlerine takılıp kaldı gözleri bir süre, derin bir iç çekti… ”Hey gidi Ferhat Ali heyy! Hey gidi günler! Nerede o daldan dala atlayan gençlik yılları, tuttuğunu koparan, o mutlu baharlar, mutlu yazlar, nerede etrafında fır dönenler? Şimdi şu evde tek başına, kimsiz, kimsesiz. Sesine ses veren...
  2. Hakan Altun - Yaralı Bir Aşkın Öyküsü

Hakan Altun - Yaralı Bir Aşkın Öyküsü

Çok ağladım ben bu aşktan Çok yalvardım Allaha Duymadı sesimi ne yaradan ne sevgili Kahrettim kendimi yıllarca Gülmedi hiç yüzüm Teslim oldu özüm Gecem ve gündüzüm Kabus oldu bu aşktan Yaralı bir aşkın öyküsü Yarası derin büyük sancısı Soranı yokimiş derdi başından aşkın Böyle bir aşkın öyküsü
  3. Savaşın Vurduğu Bir Aşk öyküsü

Savaşın Vurduğu Bir Aşk öyküsü

Savaşın insanların hayatını ne kadar etkiliyebileceğinin canlı örneklerinden birtanesi de TYLER ZİEGEL ve RENEE...TYLER şuan 25, RENEE ise 22 yaşında...Bu kadar görkemli bir başlangıca sahip olan ilişkileri çoğu insanın tahmin ettiği veya istediği şekilde gelişmedi.Genç çift sadece 6 ay evli kalabildi ve geçtiğimiz yıl içinde boşandı.Hakkında "EĞER SAĞLIKLI OLSAYDI BOŞANMAZDI"...
  4. 'vicdan', üçlü bir aşk öyküsü

'vicdan', üçlü bir aşk öyküsü

ATIF YILMAZ VE FATİH AKIN GİBİ FARKLI KUŞAKLARDAN USTA YÖNETMENLERLE ÇALIŞAN NURGÜL YEŞİLÇAY, VİCDAN'IN YÖNETMENİ ERDEN KIRAL İÇİN 'MÜKEMMEL BİR İNSAN,' DİYOR. Günaydın, filmin setinde başrol oyuncusu Nurgül Yeşilçay'la röportaj yaptı: - Vicdan, oldukça karmaşık bir olgu. Film bu olguyu nasıl ele alıyor? - Suç ve ceza kavramları üzerinden biraz suçun ne olduğunu eşeliyor. Çünkü suç algısı...
  5. Mutlu sonla bitmeyecek hikâyemi yazıyorum şimdilerde

Mutlu sonla bitmeyecek hikâyemi yazıyorum şimdilerde

. Bir sayı daha düşüyor sıfırlanmış ömrüme. Bir yıl daha büyüyorum kendime… Uçurumlara sürgün ediyorum düşsel kırıklarımı. Varlığımın üstünden bir yıl daha geçiriyor zaman. Yokluğuma bir adım daha yaklaşıyorum. Kendimden kilometrelerce uzağım. Kendime tam zıt yönde yabancı… Acı bir mutsuzluğun ortasında ellerim. Kurtaramıyorum… Ki kurtarmaya kalksam tüm acı mutsuzluklarda bulunur parmak...

Sayfayı Paylaş