gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

bitmeyen sevda

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Tetiği parmak değil yürek çeker..

bitmeyen sevda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ::.. Bitmeyen Sevgi ::..

::.. Bitmeyen Sevgi ::..

::.. Bitmeyen Sevgi ::.. Genç adam ellerinde bir buket çiçek, sahile koşarak geldi... Gözleri şöyle bir sahilde gezindi, aradığını göremeyince ilk gördüğü banka oturup sevdiğini beklemeye başladı. Ellerinde yine her zamanki çiçeklerden vardı. Sevgilisinin en sevdiği çiçekler bunlardı. Kırmızı, kıpkırmızı, kan kırmızısı güller... Sanki dalından yeni koparılmış gibi tazeydiler, buram buram...
  2. ^sevda^

^sevda^

Tek bir kelime onu anlatmaya yetmez Hiçbir sözlükte tam manası yoktu vs. lerle devam eder gider öyle bir şeydir ki içindedir Onu bedenini en nadide yerine hediye etmiştir Rabbim Her nefes alışındadır Acıtır canını bazen sevda Hiç anlatamadığın duyguların yaşatır bazen bütün uzuvlarında Yakar kavurur seni hiç ummadık bir anında Dumansız ateş gibidir sevda Hiç sönmez Gözlerin...
  3. Bitmeyen masalım

Bitmeyen masalım

. Sen...Yüzümdeki gülüşlerin,ellerimdeki terlemenin,yüreğimdeki deli atışın sebebi...Her gece uykum,her sabah güneşim.Yıldızım,ay'ım,akan kanım.Bitmeyen masalım.Bahçedeki çiçeğim,çiçekteki rengim.Gökyüzüm,denizim,mavim sen... Sevdamın adresi,aşkımızın menzili,içkimdekitat,yaşadığımhayatsen... Sebebim,niyetim,geleceğim,geçmişim,bilinmezl...
  4. bitmeyen aşklar..

bitmeyen aşklar..

Bazen bir yerde, biriyle tanışırsınız okulda, yolda, yaptığınız bir gezide….Gözleriniz kenetlenir ortada bir elektrik vardır ama dile gelmez bir türlü; konuşursunuz konuşursunuz ...Bu konuşmanız ilk ve son olur yada en iyi ihtimal bir gün daha... İçiniz ısınmıştır sımsıcak olmuşunuzdur; dışarıya atarsınız kendinizi ne soğuğu nede dışarıdaki kalabalığı hissedersiniz. Dışarıya çıkarsınız belki...
  5. Hiç bitmeyen baba ve vatan sevdam

Hiç bitmeyen baba ve vatan sevdam

Benim babam Astsuba ilk görev yeri Kars-Kağızmandı bende orda doğdum bu terör hiç bitmiyo hiçç o zamandan buzamana hala var babam 9 yıl görev yaptı orda hep dağlarda geçmiş günleri ben babam yokken dağdayken baba demişim her gördüğüm askeri kıyafetli adama baba dermişim annem hep anlatır ...Babam çok şükür o yılları kazasız belasız atlatmış belki babama bukadar bağlı oluşum damarlarımda gezen...

Sayfayı Paylaş