gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Bitmez demistim...bitmedi

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] alinti

Bitmez demistim...bitmedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Ayrılıklar Bitmez

Sezen Aksu - Ayrılıklar Bitmez

Gün ağrınca kalkamaz birden O yattığı sert, kuru yerinden Bir baş ağrısı ense kökünde Acır kendine, başlar yeniden Her kadehte bin isyan şahlanır Bir isim bir aşk daha silinir yine gönlünden Her tüketilmiş sarhoş geceden Tek şey anımsar eski günlerden Bir çift mahsun göz, uysal hüzünlü Biraz kaderci, ürkek, çekingen Her an koşardı canı yürekte Ne zaman isteyip arasa en uzak...
  2. Ömür biter gaflar bitmez....

Ömür biter gaflar bitmez....

Coly, top diye Hasan'a vurdu. Ama Hasan'ın kafası da top gibi baksana. Vurabilir insan... (Türkiye - Senegal maçı yorumcusu Ömer Üründül) Sigara öldürür ve eğer ölürseniz hayatınızın önemli bir parçasını kaybedersiniz... (Brooke Shields) Chicago'ya gelmek istedim çünkü Chicago 52 eyaletimizden biri... (Raquel Welch) (Not 1: Amerika'daki eyalet sayısı50, Not 2: Chicago eyalet değil )...
  3. Ders Bitmez Dert Bitmez

Ders Bitmez Dert Bitmez

Bir bilseyiz neler çekiyiğ bu ögretmenlerden Derdimiz bitmez, Kalem yetmez. Bir dene Matamatıkçı var: Gelir, bülbül gibin öter Laf aramızda, Bilinmeyen sayıya bazan “x” deyi, bazan “z” Galiba o da ağnayamamış kompleksi. Bir daş atar bize n’olduğunu ağnamayız. Bari haftada bir gün üst üste olsa kurtuluruğ İnadına her güne bir sağat koymuşlar, üç sağatlık dersi. Bizi toğtaya...
  4. Balın Faydaları Saymakla Bitmez!

Balın Faydaları Saymakla Bitmez!

BAL... Kahvaltılarımızın olmazsa olmazı. Çocukken yağlı ballı ekmekleri nasılda götürürdük değil mi ? :D:D Evet evet yanlış duymadınız balın saymakla bitmeyecek birçok faydası var... birkaçını biz saydık... bakalım nelermiş.. Bal vücudun yıpranmasını geciktirir. Dolayısıyla yaşlanmayı geciktirir. Vücuda alınan balın yüzde 70′i direk kana karışır. Mide ülseri olanların bal yemeleri...

Sayfayı Paylaş