gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Bitmişlik ve tükenmişlikti gidişin

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Bildigim,bilmedigim ne varsa kaldı beni caresiz,gurursuz bıraktıgın o yerde...Bir umut bile kalmadı senden su yaralı durmaksızın kanayan kalbimde.acı içimi kemirirken yanımdaki dost.can bildiklerimde tek tek bırakıp gittiler arkalarına bakmadan bir söz söylemeden tıpkı senin gibi...Ama ben yine burdayım beni careiz gurursuz ıraktıgın o yerde umut yok içimde sana dair sadece bekcisiyim buranın.kimseler kalmasın benim gibi caresiz,gurursuz bu yerde diye... Ne care kaldı tükenecek ne gurur kaldı bitecek onlarda bırakıp gitti beni.ugramaz oldu buraya UMUT,korkar oldu o da burda umutlulugunun biteceginden...GİDİŞİN,GİDİŞİN okadar sessiz oldu ki inanmadım;gitti dediler:Hayır dedim bekledim ama dogruymus gitmişsin,beni bırakmıssın bu sehirde TEK BASIMA... Ve artık BENDE tükendim carem gibi bittim gururum gibi...Şimdi bende senin gibi yalnızlıkları alıp yanıma gidiyorum tıpkı senin gibi SESSİZ SEDASIZ bu sehirde arkama bakmadan....

Bitmişlik ve tükenmişlikti gidişin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dİkkat EksİklİĞİ Ve Hİperaktİvİte BozukluĞu Olan Çocuklarda YetİŞkİnlİĞe GİdİŞte Rol

Dİkkat EksİklİĞİ Ve Hİperaktİvİte BozukluĞu Olan Çocuklarda YetİŞkİnlİĞe GİdİŞte Rol

adhs nedir DİKKAT EKSİKLİĞİ VE HİPERAKTİVİTE BOZUKLUĞU OLAN ÇOCUKLARDA YETİŞKİNLİĞE GİDİŞTE ROL OYNAYAN ETMENLER Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite bozukluğu olan çocukların yetişkinlik gidişlerinde 3 farklı gurup tanımlanmaktadır. -Birinci grup; yetişkinlik işlevleri oldukça iyi olan ve eşleştirilmiş normal kontrol grubundan önemli farklılık göstermeyenlerin oluşturduğu gruptur. Bu gruba...
  2. 2012 Umre gidiş ve son kayıt tarihleri

2012 Umre gidiş ve son kayıt tarihleri

Önümüzdeki yıl babamı umreye göndereceğiz, 2012 umre gidiş tarihleri ve umre ziyareti tarihlerinin son kayıt zamanları ne zaman kayıt tarihleri ile ilgili bilgi verir misiniz bana sağolun hayırlı ramazanlar arkadaşlar.
  3. 2012 umre gidiş ve son kayıt

2012 umre gidiş ve son kayıt

umre, nedir, ne zaman gidilir, 2012 umre tarihleri, son kayıt ne zaman, fiyatları hakkında genel bilgiler burda melekler sevgili melekler henüz 2012 yılı umre tarihleri açıklanmadı açıklanır açıklanmaz bu başlık altından sizleri bilgilendireceğiz konu takibi için BURAYA tıklayabilirsizin ayrıca sizlere fikir olması amacıyla 2011 umre fiyatlarını veriyoruz Otel-1 Tip-A programını...
  4. Tükenmişlik Sendromu Nedir?

Tükenmişlik Sendromu Nedir?

Değişen hayat koşulları ile beraber insanların yaşadığı hastalıklar ve sağlık problemlerinde de önemli farklılıklar olmuştur. Bir insanın çalışamayacak kadar verimsiz hissedip, yataklara düşmesi için illa ki grip, nezle gibi gözle görülür bir hastalık geçirmesi gerekmez. Bazı hastalıklar vardır ki, kişinin kendi içinden gelir; daha tarifini, sebebini bilemezken kendini çok ciddi bir sağlık...

Sayfayı Paylaş