gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

...Bitmiyor aşk...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

her düşüşünde gözümden siyah damlaların, birikmiş keder, unutulmamış acılara bi taş daha konuluyo kalbimde...Ürperen tenim değil, ruhum bu sefer. öyle bi esiyor ki rüzgar, kalmayacak senden diye inatla haykırıyor yüzüme.Cok soğuk bu gece.bütün hücrelerim kalbimin ortasında inatla tütmeye devam eden küllerin etrafına dizilmiş, küllerin yeniden alev almasını sağlayacak o közü bekliyorlar sanki..ama düşen her damla, bir parcasını daha söndürüyor gitmeden...Islak seyler ateş tutmaz ya hani bütün sanslarımı harcarcasına akıtıyorum siyahlıkları...Soğuk gözümden cıkmasını fırsat bildiği damlaları daha yere ulasmadan donduruyor...acı dolu saatlerde, yere düşen her damlada ayrı bi haykırıs duyuyorum. Donmus olan her bi damla paramparca olmadan önce acıyan gözlerle bakıyorlar bana. her bi damlada ayrı bi öLüm. her ölümde ayrı bi keşke dilimde. Bilinmezliğin sonsuzluğuna bilerek düşüorum..Düş'lerimin sıcaklığını düşüşlerimin soğukluğu bastırıyor..terli terli aşk içiyorum..kalbime bez koyanda yok...geceleri aklımın üstünü örtende.Hasta olucaksın diyende..

Yalnızlığın sevgilisiyim ben artık...
    cokLuk içinde bi yokluk
    sevinc içinde bi keder..
    dünya üzerinde bi Leke...
    vazgeciyorum bende||
    Ve son bi ses gitmeden...
    cağrıyor işte küllerimi...

Sus.
    Sus ki gülesin ağrıyan yerlerinden artan azimle
    Gövden kabuk bağlamış, acıya bitmiş ağaç gibisin
    Durduğun yerde düşüyor yaş iki damla şeklinde belki de mevsim
    Bitmiyor aşk çünkü mezarı yok...

**ALINTI**

tatlıaşkım

...Bitmiyor aşk... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bitmiyor aşk çünkü...

Bitmiyor aşk çünkü...

her düşüşünde gözümden siyah damlaların, birikmiş keder, unutulmamış acılara bi taş daha konuluyo kalbimde...Ürperen tenim değil, ruhum bu sefer. öyle bi esiyor ki rüzgar, kalmayacak senden diye inatla haykırıyor yüzüme.Cok soğuk bu gece.bütün hücrelerim kalbimin ortasında inatla tütmeye devam eden küllerin etrafına dizilmiş, küllerin yeniden alev almasını sağlayacak o közü bekliyorlar...
  2. Böğürtlenin faydaları saymakla bitmiyor

Böğürtlenin faydaları saymakla bitmiyor

bögürtlen, sifa, bitki, faydalari, hafizaya ne iyi gelir, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Böğürtlenin faydaları saymakla bitmiyor İçeriğinde bulunan ellagik asit antikanserojen madde olarak biliniyor. Bu madde kanser hücrelerinin ve tümörün büyümesini engelliyor. Göğüs ve rahim tümörünün büyümesini engellediği Amerika’da Kuzey Carolina’daki Clemson Üniversitesi’nde...
  3. Dertler Bitmiyor !!

Dertler Bitmiyor !!

Merhaba ben daha yeni üye oldum 17 yaşındayım Benim dertlerim aslında basit şeyler yani herkese basit geliyor 1 gün mutlu olsam 5 gün mutsuzum sürekli aksaklıklar sürekli anlaşmazlıklar herşeyi çok fazla taktıgımı söylüyorlar ama bu benim elimde olan bişey degil geliyo bi dert kalbime apagır oturuyor sanki en ufak şeye gözlerim doluyor çok hassasım ne yapacagımı bilmiyorum yardım eder misiniz...
  4. Pazının Faydaları Saymakla Bitmiyor

Pazının Faydaları Saymakla Bitmiyor

bu konu pazının faydaları hakkında bilgilere yer vermektedir. Özellikle kış ayların da sarması sık sık yapılan pazının faydaları saymakla bitmiyor. Pazıyı sadece bir yemek olarak düşünmeyin. Sağlık açısından da çok faydalı olan pazının bakın ne gibi faydaları bulunuyor; Doğada bir çok yararlı bitkinin olduğunu biliyoruz. Bazen bilerek göz ardı ediyoruz. Bazen de faydalarını bilmeden...
  5. Biberiyenin faydaları saymakla bitmiyor

Biberiyenin faydaları saymakla bitmiyor

Aslında daha çok yemeklere tat ve hoş koku vermesi amacı ile bir baharat gibi kullandığımız biberiyenin sağlığa da pek çok faydasının bulunduğu bilinmemektedir. Her mevsim yeşil kalan, çalı cinsi bir bitki olan Biberiye, İğne yapraklıdır ve koyu yeşil renkte olan yapraklarını kış aylarında da dökmez. Son yıllarda zayıflama çaylarında adı sıkça geçmektedir. Hemen hemen tüm zayıflama çaylarının...

Sayfayı Paylaş