...Bitmiyor aşk...

KızılÖtesi

Aktif Üye
Üye
...Bitmiyor aşk...
her düşüşünde gözümden siyah damlaların, birikmiş keder, unutulmamış acılara bi taş daha konuluyo kalbimde...Ürperen tenim değil, ruhum bu sefer. öyle bi esiyor ki rüzgar, kalmayacak senden diye inatla haykırıyor yüzüme.Cok soğuk bu gece.bütün hücrelerim kalbimin ortasında inatla tütmeye devam eden küllerin etrafına dizilmiş, küllerin yeniden alev almasını sağlayacak o közü bekliyorlar sanki..ama düşen her damla, bir parcasını daha söndürüyor gitmeden...Islak seyler ateş tutmaz ya hani bütün sanslarımı harcarcasına akıtıyorum siyahlıkları...Soğuk gözümden cıkmasını fırsat bildiği damlaları daha yere ulasmadan donduruyor...acı dolu saatlerde, yere düşen her damlada ayrı bi haykırıs duyuyorum. Donmus olan her bi damla paramparca olmadan önce acıyan gözlerle bakıyorlar bana. her bi damlada ayrı bi öLüm.
her ölümde ayrı bi keşke dilimde.
Bilinmezliğin sonsuzluğuna bilerek düşüorum..Düş'lerimin sıcaklığını düşüşlerimin soğukluğu bastırıyor..terli terli aşk içiyorum..kalbime bez koyanda yok...geceleri aklımın üstünü örtende.Hasta olucaksın diyende..

Yalnızlığın sevgilisiyim ben artık...
cokLuk içinde bi yokluk
sevinc içinde bi keder..
dünya üzerinde bi Leke...
vazgeciyorum bende||
Ve son bi ses gitmeden...
cağrıyor işte küllerimi...

Sus.
Sus ki gülesin ağrıyan yerlerinden artan azimle
Gövden kabuk bağlamış, acıya bitmiş ağaç gibisin
Durduğun yerde düşüyor yaş iki damla şeklinde belki de mevsim
Bitmiyor aşk çünkü mezarı yok...