gebe
  1. buse deniz nur

buse deniz nur Forum Okuru

bitten korkuyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında buse deniz nur tarafından paylaşıldı.

merhaba bizim köyden dilara diye bir kız geldi ve bizde yattı 2-3 gün sonra kaşındığımı fark ettim hemen durumu anneme bildirip anti-bit ilacı aldırdım bu bitleri yorgunlaştırıyor ve onları alması çok kolay oluyor. ya sirkeler çok kötü oluyor ve bunun içinde sirke tarağı aldım birbirine çok yakın sivri dişleri olan bir tarak ve bunların sayesinde herşeydenn kurtuldum melekler makamına çok teşşekkür ederim

bitten korkuyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Korkuyorum..

Korkuyorum..

Korkuyorum kayboldum birazda yorgunum Elimde eskiden kalma bir yara kanıyor Hüzüne alışmış göz kapaklarım seni arıyor Bırakma beni kalbim senin icin atıyor Hadi git bukadar yeter ama dur kapatıyım gözlerimi Deli ayrılık bu sancılı yannızlık bana koyar Bıraksanda beni dayanmaz yüregim Hatıralara baksamda seni arar gözlerim Bırakma beni öldürür bu yannızlık tüketir beni Nasıl ayrılıktır bunu...
  2. korkuyorum:(

korkuyorum:(

sevgili melekler bi derdim var.genç kızlığa adım attığım zaman ilk adet görmenin korkusuyla ne yapacağımı bilmdim.ve leke kıyafetime bulaşır die kat kat önlem aldım bunlardn biride pamuk kullandm acaba bişe olmuşmudur.zarar görmüşmüyümdür:(bu hep aklıma takılıyo ve çok korkuyorum:( acaba bişe olmuşmudur.kızlığa zarar glmişmidir:(
  3. korkuyorum

korkuyorum

arkadaşlar lütfen yardım edin ben psikolojik olduğunu düşünüyorum ama yine de bi korku var 4 ay önce ilişkiye girdim ama içe bşalma olmadı içe girme de olmadı 4 aydır düzenli regl oluyorum aynı miktarda aynı sürede oluyor ya sizce sorunum nedir 2 haftadır falan mide bulantım çok fazla karnımda çok kötü bi ağrı var ne olabilir?

Sayfayı Paylaş