gebe
  1. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0

Bitti...Bitmeliydi belkide....

Konu, 'Çöplük' kısmında miss angel tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    çok beğendim canım emeğine sağlık

3. jupiter

jupiter Forum Okuru

Kullanılmamış tüm gülücüklerini bana bağışlıyor şimdi dünya. Sense; ömründeki tüm gitmeler için “elveda”lar topluyorsun azığına. Gitme diyenleri dinlememek içinse çığlıklar yerleştiriyorsun kulaklarına. Oysa ben; azığında duran “elveda”lardan bihaber düşeyazmıştım tek heceye. Sonra düş’e yazmıştım her yolun sonunda sana düşüşlerimi. Hüzne çalan bir sonbahar vaktinde eski kitapların arasında biriktirdiğim bir yığın küflenmiş yalnızlığımla yineliyorum seni. Sonra; içimin deruni çöl gecesinden sesleniyorum sana: ‘bana susacak kadar ben[​IMG] konuşacak kadar sen lazım’ diyorum.

Sen olmuyorsun ben “sus” kalıyorum…

ne kadar aci bisey..rabbim hic kimseye yasatmasin ...ömrünü ona adamaya hazirsin..mutlusun sanirsin ..tam hersey yolundadir dersin ve cikar..hersey yalandi cik hayatimdan diye bi cümle..ölmekmi yasamakmi sorusu gelir agzina...ve senin yasaman icin sebeb olan bi cocuk..ne yapmali gitmelimi kalmalimi..onu okadar cok seversinki hayatinin anlamidir senin icin can ve canandir..ama sade senin icin...insanlik kalmamis bunu ayni yastiga baskoydugun insandan ögrenirsin...allahim kimseyi bu duruma düsürmesin..olanlarada sabir ve yardim eylesin insallah...allahim duy sesimi bana kaldiramayacagim yükler yükleme..amin..

Bitti...Bitmeliydi belkide.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 'Her şey bitti ama belki arkadaş kalabiliriz...'

'Her şey bitti ama belki arkadaş kalabiliriz...'

Ayrılalım ama dost kalalım! 'Her şey bitti ama belki arkadaş kalabiliriz...' Bu, yıllardır ayrılan çiftlerin son konuşmalarında geçen bir cümledir. Fakat, bunu başarabilen kişilerin sayısı çok azdır. Birkaç dakika içinde eski sevgiliniz hayatınızdan çıkıp giderken mutlaka "Arkadaş olabilir miyiz?" sorusunu sormuş, siz de yüksek ihtimalle bu soruya "Neden olmasın?"...
  2. Bitti Masal... Bitmeliydi Belki...

Bitti Masal... Bitmeliydi Belki...

. Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 700x635 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın Yollarda buluyorum adımı. Boğazımda düğümlenmiyor artık sözcüklerim. Korkmuyorum da üstelik yazmaktan, yaşamaktan, ağlamaktan... Önadına masal bezenmiş bir cinneti yazarken satırlarıma, kaç söz iyi gelebilirdi ki sen diye büyüyen yaralarıma? Gerçeklerle büyüyen dünyama bir yalan düştüğünde yırtıp atılmalı mıydı?...
  3. Her şey bitti ama belki arkadaş kalabiliriz

Her şey bitti ama belki arkadaş kalabiliriz

Biten bir aşkın ardından o sevilen kişiyle arkadaş kalmak kolay değil. Terk eden tarafın isteği olan 'dost kalmak' talebi sizi çok yaralayabilir. 'Her şey bitti ama belki arkadaş kalabiliriz...' Bu yıllardır ayrılan çiftlerin son konuşmalarında geçen bir cümledir. Fakat bunu başarabilen kişilerin sayısı çok azdır. Birkaç dakika içinde eski sevgiliniz hayatınızdan çıkıp giderken mutlaka...
  4. Özlemimdin belkide ;

Özlemimdin belkide ;

Özlemimdin belkide ; Sevmek belkide bile bile acık çekmekti. Sonunu düşünmeden o yolda hızla koşarak Bilmezdim sensiz kalacağımı... Gelmiştim sana koşarcasına Kelimeler yetmiyor seni anlatmaya . Bazen ben bile anlam veremiyorum bu sevgiye. Ölümsüzsün belkide bende .... Doymamıştım senin o benden uzak varlığına, vuslatı beklerken Uzak kaldım sana bir ömür boyunca ......

Sayfayı Paylaş