gebe
  1. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Biz a$Kı ya$ayamadık..Kendimize yakı$tıramadığımızdan.

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında magical tarafından paylaşıldı.

Bu aşka dair sözleri bir araya getiremez oldum.Kırgınlıklar var artık...Elimde kalan aşkının güzel anları.... Birbirimize uzun cümlelerkuramıyoruz,gözlerimizi kaçırıyoruz ve sanırım biz birbirimizi aşka feda ediyoruz...Birkaç güzel günün hatırına mı uzattık bu aşk oyununu???Sankiilkkez aşkı yaşıyormuş gibi ardı ardınasevda sözleri dökülür oldu dilimizden ama kıymetini bilememişiz....

Şimdi yalnızlığım ve ben her gece aynı saatlerde bir kadeh şarap ve zehir-i zıkkım bir sigara gökyüzünde yıldızlar arasında yüzünü arar oldum...Dilimde ayrılık sözlerini geveliyorum,oysa biz en başında yanılmıştık...Ne sen beni yaşayabilirdin ne de ben seni....

Ayrılıklar aşkları yüceltirkimi zaman,gönülleri yaksada,ama bizim ayrılığımız aşkı düşman etti gönüllerimize....Birbirimizi seçtiğmiz Gün korlar içine atmışız kendimizi...Şimdi yüreğimi dağlayan ayrılık acısı değil yaşattığın yenililerin yangınıymış...

Ve şimdilerde sihirli aşk sözleri kurmak isterken dilimden sitem sözleri dökülüyorsa bağışla yüreğim...

Biz a$Kı ya$ayamadık..Kendimize yakı$tıramadığımızdan..

Biz a$Kı ya$ayamadık..Kendimize yakı$tıramadığımızdan. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. biz aska yakin yasiyoruz

biz aska yakin yasiyoruz

Biz Aşka Yakın Yaşıyoruz! Resmi büyütmek için tıklayın 20 Yıl Sonra Kameralar Karşında Buluşan Türkan Şoray ve Cihan Ünal, 'Biz Aşka Yakın Yaşıyoruz' Dedi.. 20 YIL SONRA KAMERALAR KARŞINDA BULUŞAN Türkan Şoray VE CİHAN ÜNAL, 'BİZ AŞKA YAKIN YAŞIYORUZ' DEDİ.. Yıllar sonra aynı dizi projesinde buluşan Cihan Ünal ve Türkan Şoray, çarpıcı açıklamalar yaptı: Cihan Ünal: Bizim Türkan'la aşka...
  2. aya yakından bakmak istermisiniz

aya yakından bakmak istermisiniz

ayın yakından görünüşü ay ın yakından görünüşü ayın çeşitleri en yakın görüntüsü güneşin
  3. bize en yakın mucize

bize en yakın mucize

elimizdeki allah yazısı elimizde allah yazısı elimizdeki ALLAH(c.c)yazısı
  4. TÜRK'üz biz doğallıktan yanayız:)

TÜRK'üz biz doğallıktan yanayız:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Ayı Yağı ve Faydaları

Ayı Yağı ve Faydaları

ayı yağı ayı yağının faydaları yağı faydaları yagı nerede bulunur Ayı yağı Osmanlı döneminde halkın tedavi amacıyla sık başvurduğu maddelerden biridir... Ayının dokularından elde edilen katı yağ, kırık-çıkık ve burkulmalarda dışarıdan kullanılırken, bronşit tedavisi için ağızdan alınıyordu. Öte yandan, ayı yağı, 10. yüzyılda İngiltere'de boyun iltihaplanmasına, 13. yüzyılda Fransa'da ise...

Sayfayı Paylaş