gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

biz aska yakin yasiyoruz

Konu, 'Magazin' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

Biz Aşka Yakın Yaşıyoruz! [​IMG]Resmi büyütmek için tıklayın 20 Yıl Sonra Kameralar Karşında Buluşan Türkan Şoray ve Cihan Ünal, 'Biz Aşka Yakın Yaşıyoruz' Dedi..

20 YIL SONRA KAMERALAR KARŞINDA BULUŞAN Türkan Şoray VE CİHAN ÜNAL, 'BİZ AŞKA YAKIN YAŞIYORUZ' DEDİ..
    Yıllar sonra aynı dizi projesinde buluşan Cihan Ünal ve Türkan Şoray, çarpıcı açıklamalar yaptı: Cihan Ünal: Bizim Türkan'la aşka yakın dostluğumuz, arkadaşlığımız, iletişimimiz var. Sorunlarımızı da paylaşırız, mutluluğumuzu da. Ayrılmış olabiliriz, ayrı ayrı yaşıyor olabiliriz, başka beraberliklerimiz de olabilir. Ama her şeye rağmen bizim dostluk aşkımız, arkadaşlık aşkımız ölene kadar devam edecek, sürecek, yaşanacak. Biz aşka yakın yaşıyoruz . -Türkan Şoray: Sevgim çok aşırıdır, hastalık derecesindedir. Her saniyemi onunla paylaşmak isterim, haberdar olmak isterim. Hiç boş bırakmak istemem.Ben kıskanıyorsam, karşı taraftan da aynı şeyleri beklerim. Daha az olunca da ' Eyvah beni benim sevdiğim kadar sevmiyor' düşüncesi başlıyor.

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: biz aska yakin yasiyoruz
    ikiside çok kalitali oyuncular ikisinide çok seviyom paylaşımın için saol arkadaşım

biz aska yakin yasiyoruz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. //Yasiyor..ama uzaktaysam senden!!//

//Yasiyor..ama uzaktaysam senden!!//

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. bize en yakın mucize

bize en yakın mucize

elimizdeki allah yazısı elimizde allah yazısı elimizdeki ALLAH(c.c)yazısı
  3. Aska en yakin duygu nedir?

Aska en yakin duygu nedir?

Anket acilmistir. Bence Saygi ve Hayranlik, yani ben ikisinide yasiyorum :)
  4. Bizim Okul Dizisi Yakında Atv Ekranlarında

Bizim Okul Dizisi Yakında Atv Ekranlarında

Bu konu; Bizim Okul Dizisi Yakında Atv Ekranlarında haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir yandan diziler birer ikişer yayından kaldırılırken, yeni dizilerde ekranlarda ki yerlerini almaya devame diyor. Atv 'nin reyting beklediği komedi dizisi "Bizim Okul" 'un çekimklerine başladı. Akasya Durağı dizisinden tanıdığımız pek çok ismin yer alacağı Bizim Okul...

Sayfayı Paylaş