gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Biz Dost Değil miyiz?

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Bir gün bunalırsan ve sıkıntını paylaşmak istersen beni ara... İki elim kanda olsa gelirim, sıkıntını yok ederim...

Bir gün ağlayacak gibi olursan da ara beni...
    Seni belki güldüremem ama, söz veriyorum, senle birlikte ağlayabilirim...

Bir gün uzaklara kaçmak istersen beni aramaktan çekinme...
    Seni belki durduramam ama, senle birlikte koşabilirim...

Bir gün yüksek bir köprüden atlamaya kalkarsan da ara beni...
    Senle birlikte atlayamam ama, aşağıda bekler, seni tutabilirim...

Bir gün herhangi bir konuda kararsız kalırsan ara beni...
    Seni senden fazla düşünür sana fikirler verebilirim...

Bir gün kimseyi dinlememeye karar verirsen de ara beni...
    Ağzımı açmayacağımı, soylemediklerini bile dinleyeceğimi bil...

Bir gün beni üzdüğünü düşünürsen de çekinme, yine ara beni...
    Göreceksin, sana kıyamam, kızamam, üzemem seni...

Bir gün beni ararsan ve benden bir karşılık alamazsan...
    Söz ver: O zaman sen ulaşmalısın bana..

Biz Dost Değil miyiz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vatan uğruna can, çok değil dostlar

Vatan uğruna can, çok değil dostlar

Daha dün kalleşçe pusu kuruldu Beş delikanlı sırtından vuruldu Binlerce yuvada beller kırıldı Vatan uğruna can, çok değil dostlar Uğurlandılar nöbet tutsun diye Milletim korkusuzca yatsın diye Güneş yarında doğup batsın diye Vatan uğruna can, çok değil dostlar Taze gelin, süt kokan bebesiyle Gençliğinde dul kalmış ebesiyle Selamlar gönderiyor Peygambere Vatan uğruna can, çok değil...
  2. Mahsun Kırmızıgül - Bizden Değildir

Mahsun Kırmızıgül - Bizden Değildir

Gönülden özürlü insanlar azmış Dünyayı savaşlar, yoksulluk sarmış Kötüler için dört kitap ne yazmış Canlara kıyanlar, ırkçılıkla yapanlar, zulmeden insanlar Bizden değildir Kötüler tanımaz ne kitap ne yasa Dünyada savaşlar artık son bulsa Firavuna ne söylemiş ya Musa Canlara kıyanlar, ırkçılıkla yapanlar, zulmeden insanlar Bizden değildir İnsanı sevmeyen, merhamet etmeyen, kul hakkını...
  3. Dost nedir bilir misin?

Dost nedir bilir misin?

dost nedir bilirmisin dost nedir dostluk bilirmisin hakiki dostluk Bazı arkadaşlarınız zaaflarınızı öğrenmeye çalışır, bulur ve kullanır.. Bazı arkadaşlarınız da zevklerinizi tespit eder, onlara hitap etmeye uğraşır. Bazı arkadaşlarınız zayıflıklarınızı görür başınıza kakınç eder.. Bazı arkadaşlarınız da zayıflıklarınızı bilir, örtmeye çalışır.. Bazı arkadaşlarınız hazlarınızı kullanarak,...
  4. Disiplinli misiniz değil misiniz?

Disiplinli misiniz değil misiniz?

disiplinlimisiniz disiplinli olmak disiplin hakkında bildikleriniz genel bilgiler disiplin hakkında düşünceleriniz bilgileriniz Hepimizin hayatta ayrı ayrı sorumlulukları,görevleri var.Peki hayatımıza sığdırdığımız tüm bu meşgalelerde yahut işlerde disiplinli miyiz,değil miyiz? Ben için değişir,işin önemine bağlıdır aslında,yeri gelince disiplin ötesi yeri gelince gevşek davranabiliri.Ama...
  5. Bizim Peygamberimiz son Peygamber değil mi?

Bizim Peygamberimiz son Peygamber değil mi?

Bazıları hocalarını Resul yani Peygamber olarak gösterebilmek için, “Kitap gönderilen peygambere Nebi, Kitap gönderilmeyen peygambere Resul denir” diyorlar. Peygamberlik son bulmadı mı? Bizim Peygamberimiz son Peygamber değil mi? CEVAP Müslümanlıkla ilgisi olmayan böyle iddialar, dinimizi içten yıkmak isteyen din düşmanlarının taktik ve hilelerindendir. Bunlar, Yalnız Kur’an diyerek, âyetleri...

Sayfayı Paylaş