gebe
  1. siyahınmatemi2

siyahınmatemi2 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bız kadınlar

Konu, 'Çöplük' kısmında siyahınmatemi2 tarafından paylaşıldı.

neden hepbız kadınlar uzuluyor cokmugucsuzuz erkeklere cokmu tavız verıyoruz. gelin birazda dızgınlerı bız ele alalım.bırazda onlar uzulsunnn....

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    güçsüzlere bile ip veren oluyor sonra biyerleri kalkıyorr veee hayvan gibi emir veriyorlar bazıları öyle cok görüyorum :D

3. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    kimse kimseyiüzmesin bence kadın da erkek de haddini bilsin ip kavgası yapmak yerine ilişki için birlikte gögüslensin ip:)

bız kadınlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. buda bızım buluşma resımlerımız...

buda bızım buluşma resımlerımız...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. bızı gıcık eden 15 sey

bızı gıcık eden 15 sey

- Bir şey tamir ederken elin tamamen yağlandığında burnun kaşınır. 2 - Yere düşürdüğün bir bozuk para veya bir küçük vida ulaşılması en zor yere yuvarlanır. 3 - İnsanların seni seyretme olasılığı düştüğün komik durum ile doğru orantılıdır. 4 - Yanlış numara çevirdiğinde çevrilen numara kesinlikle meşgul değildir. 5 - Patronuna lastiğin patladığı için geç kaldığını söylediğinde ertesi gün...
  3. Kadınımız

Kadınımız

Küçük bir erkek çocuk, annesine sordu: "Niçin ağlıyorsun?" "Çünkü ben kadınım." Diye cevapladı annesi. "Anlamadım!" dedi çocuk. Annesi, çocuğu kucaklayıp "Hiç bir zaman anlayamayacaksın!" dedi. Babasına "Baba, annem niçin ağlıyor?" diye sordu. Babanın cevabı: "Bütün kadınlar sebepsiz ağlayabilen yapıdadır" oldu. Küçük çocuk...
  4. Şeytanın Söyleyıpte Bızım Duymadıklarımız

Şeytanın Söyleyıpte Bızım Duymadıklarımız

Birinci kişi: Hadi oğlum kir artık şu şeytanın bacağını İkinci kişi: Kırayım değil mi abi? Şeytan: Durduk yere niye bacağımı kırıyorsun manyak mısın sen kardeşim? Hakim: Neden öldürdün evladım? Sanık: Aklimi şeytan çeldi efendim Şeytan: Valla bir şeyden haberim yok, hem herifte akıldan eser yok hakim bey. Kadın: Neden aldattın beni? Erkek: Şeytana uydum hanim Şeytan: Hadi oradan sapık,...
  5. Kadınlar!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kadınlar!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kadın Olmak!... Bir kadın çocuktur aslında… Çocuk gibi davranmayı sever. Erkeğin kendisine bir çocuğa gösterdiği şefkati göstermesini ister.Bir çocuğu okşar gibi incitmekten korkarak sevmeli erkek kadını… Ama hiç bir kadın çocuk muamelesi görmek istemez. Söylediği şeyler çocukça da olsa dinlenilmesini, dikkate alınmasını ister.Yani bir kadının çocukluk yapmasına izin vereceksiniz; ama asla...

Sayfayı Paylaş