gebe
  1. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

biz kadınlar

Konu, 'Kadınca' kısmında RoCCo tarafından paylaşıldı.

kadın çişi sevişirken çişin gelmesi çiş yapan bayanlar Bize temizliğe gelen
    Bize temizliğe gelen teyze sivilcelerimin üzerine koyduğum salatalık dilimlerinden kendine salata yapmış! Bir de gururla, "Bak ziyan olmadı işte, ne güzel" dedi! Teyzecim o salatalıklarla beraber ne kadar iltihaplı sivilce yediğini bir bilsen!

elmali_sheker; Cinsiyet: Kadın; Yaş:20; İl: İstanbul

Sevgilimle sevişirken

Sevgilimle sevişirken tam boşalacağım sırada eski sevgilisi ile de aynı şeyleri yaptığını düşünüyorum. Gerçi bazen acı veriyor ama bu, daha geç boşalmak için kredi kartı borcu veya alakasız şeyler düşünmekten daha etkili bir yöntem.

Sütyen takmadığım

Sütyen takmadığım için göğüslerim ortaokuldan beri sarkık. Bunu yıllarca kafama çok taktım. Hep ameliyat olmayı düşündüm ama olamadım. Eşim için ise hiç problem değil. Daha doğrusu, öyle söylüyor. Onları bu haliyle seviyormuş. Artık ben de sevmeye başladım. Hatta her gün onlarla konuşuyorum. Sağlıklı olduklarına şükrediyorum.

Gece uyurken kocamın

Gece uyurken kocamın şeyine ne zaman dokunsam ereksiyon halinde olduğunu farkediyorum. Sorduğumda bunun doğal olduğunu, erkeklerin uyurken çişi gelince böyle olduğunu söyledi. Bu bahanesi doğru mu yoksa bu adam her gece başka kadınlarla fantazi kuruyor da ben tüm saflığımla mağmaya mı gidiyorum?

Ankara da pizzacıda

Ankara da pizzacıda kadinca çantası yazan birini görünce o kadar heyecanlandım ki bir an kendimi tutamayıp göz kırptım. O ise bana boş boş bakıp kafasını çevirdi! Kendimi salak gibi hissettim. kadinca.net, sen insanı rezil de edersin vezir de!

Üniversitedeyken

Üniversitedeyken Osmanlıca dersi nedeniyle elimde eski yazılı pek çok kitap olurdu. Bir keresinde eski yazıyla yazılmış çok saçma bir metin okuyordum. Orta yaşlı bir bayan, "Kızım onu okuyorsun ama başın örtülü değil" demişti! Durumu anlatmaya çalıştıysam da kadıncağız bir türlü inanmamıştı
    Ben de bekaretimi

Ben de bekaretimi 2002 yılında kaybettim. Fakat hala emin değilim çünkü tam bir ilişki olmadan, bir kaza sonucuna gerçekleşti. O günden bugüne de kimseyle birlikte olmadım. Sanki düzelecek de tekrar bakire olacakmışım gibi geliyor! Kendimi "korumaya" devam ediyorum. Sanırım evlenene kadar da bu şekilde sürecek. Kimi kandırıyorum bilmiyorum.

Yattığım ilk erkek

Yattığım ilk erkek sevgilim değildi ama ben ona aşıktım. Bana seksten başka bir şey vermeyeceğini bildiğim halde iyi biri olduğu için bunu kafamı pek takmıyordum. Ta ki itiraf.com'da başka bir kadına ilan-ı aşk ettiğini okuyana dek. Üstelik itirafını da bana bizzat o gösterdi. Tamam, benden hoşlanmayabilir, bunu anlayabilirim ama öküzlüğün bu kadarına da pes doğrusu!

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: biz kadınlar
    :D:D teşekkürler canım

biz kadınlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadınlar kadınlar ahh biz kadınlar

kadınlar kadınlar ahh biz kadınlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Biz Kadınlar bazen

Biz Kadınlar bazen

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. ah biz kadınlar...

ah biz kadınlar...

4. biz kadınlar 2

biz kadınlar 2

sevgilimle sevişiyoruz orgazma nasıl ulaşılır video orgazma nasıl ulaşılır kadın kadın video Kız kardeşim 2 Kız kardeşim 2 hafta önce doktorların yanlış bir iğne yapması sonucu "öldü"... İlk gün inanamamıştım. Sadece ağlıyordum. Camide ve gömüldüğü süre içinde geçen zaman o kadar uzundu ki anlatamam. Ömrümden ömür, canımdan can gitti. Babamı ve annemi gördükçe ciğerlerim...

Sayfayı Paylaş