gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

biz kaldık sadece göslerde konuşan

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

biz kaldık sadece göslerde konuşan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sadece sen kalsan

Sadece sen kalsan

Bir gün huzursuz bir şekilde yatağıma girdim. O anda ne düşündüğümü pek hatırlamıyorum. Belki geleceğe dair planlar yapıyordum, belki de günü değerlendiriyordum ya da kendimle veya çevremdeki insanlarla ilgili bir takım sentezler... (Bilirsiniz, çoğumuzun yaptığı şeyler...) Sabah uyandığımda geceden tek hatırladığım biraz üşüdüğümdü. Tanıdık bir mekanda uyanmanın verdiüi güvenle yatağımda bir...
  2. SaDeCe SeN BeNDe KaL..!

SaDeCe SeN BeNDe KaL..!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Sadece biz olalım varmısın?

Sadece biz olalım varmısın?

Biliyorum sasıracaksın Son sözler gıbı gelecek kulagına Yo yanılmadın son sözler bunlar Bu uzaklıgı kaldırmak ıcın Biz sadece bir hictik Sen bana ben sana İki satır laf, İki mısralık bir siirdik Bir gülücüktük bir soru isaretiydik Oysa bizim istediklerimiz cokmuydu? Anla artık; Sözler var ama satırlar yetersiz Düsünceler var ama sayfalar yetersiz Duygular var ama mısralar yetersiz...
  4. Sadece bizde var bu gifler

Sadece bizde var bu gifler

Yanlış duymadınız evet!!! Sadece Meleklere özel bu gifler:) Güle Güle kullanın derim artık..

Sayfayı Paylaş