gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Biz Kırk Kişiyiz Birbirimizi Biliriz Deyiminin Anlamı nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar merak ettiğim bir deyimin açıklamasını yani anlamını öğrenmek için size yazıyorum Biz Kırk Kişiyiz Birbirimizi Biliriz Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Bu deyim, bir toplulukta gizli saklı veya bilinmeyen olmadığını, küçük toplulukta herkesin birbirini yakından bildiğini anlatan deyimdir..

Biz Kırk Kişiyiz Birbirimizi Biliriz Deyiminin Anlamı nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Ben Bilirim, Bir De Allah Deyiminin Anlamı nedir kızlar?

Bir Ben Bilirim, Bir De Allah Deyiminin Anlamı nedir kızlar?

Bir Ben Bilirim, Bir De Allah Deyiminin Anlamı nedir annem bu lafı çok kullanıyor ne demek acaba bu Bir Ben Bilirim, Bir De Allah Deyiminin Anlamı merak ettim:S
  2. Birbirine Girmek Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı

Birbirine Girmek Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı

Selam arkadaşlar size bir deyimin anlamını sormak için yazıyorum çünkü ben bu deyimin manasını bulamadım acaba Birbirine Girmek Deyiminin Anlamı nedir?
  3. Biz Attık Kemik Diye El Kaptı İlik Diye Deyiminin Anlamı nedir

Biz Attık Kemik Diye El Kaptı İlik Diye Deyiminin Anlamı nedir

Bir çok deyim biliyorum anlamlarını da biliyorum ama Biz Attık Kemik Diye El Kaptı İlik Diye Deyimini ilk defa duydum yahu ne demek bu Biz Attık Kemik Diye El Kaptı İlik Diye Deyiminin Anlamı merak ettim:S
  4. Bölük Pörçük Deyiminin Anlamı nedir

Bölük Pörçük Deyiminin Anlamı nedir

Merhaba arkadaşlar aranızda Bölük Pörçük Deyiminin Anlamı nedir bilen var ise lütfen bana bu deyimin manasını yazsın. Bölük Pörçük Deyiminin Anlamı ne paylaşın.
  5. Çehre Züğürdü Deyiminin Anlamı Nedir ?

Çehre Züğürdü Deyiminin Anlamı Nedir ?

Bu konu; çehre züğürdü deyimi anlamı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir önce ki konumuzda paylaştığımız çanak yalayıcı deyimi anlamı hakkında ki bilgilerin ardından bu sayfamızda da çehre züğürdü deyimi hakkında bu sayfamızdan bilgiler veriyoruz. Çehre züğürdü: Çirkin, suratsız, yüzü yakışıksız. "Oğlanı çehre züğürdü bir kızla evlenmek zorunda bıraktılar."

Sayfayı Paylaş