gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Biz Şimdi El mi Olduk

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Sonsuza akardı senle zamanlar
    Ne ah lar vardı, senin yanında, nede acılar
    Bir bakışın yeterdi kalbimin hızlı atışına
    Güldürürdüm kıyamazdım kaş catışına
    Bir bardak caydı bölüştüğümüz
    Bir güldü kokuyorsa beraber kokladığımız
    Bir yoldu aşka doğru el ele yürüdüğümüz
    Daha dündü
    Ne zaman el oldun be sevdiğim

Keşkeler olmayacakttı bizim hayatımızda
    bir masada oturacaktık yan yana
    Bende beyazdan bir tül
    Senin boynunda gravat
    Soracaklardı evetmi diye
    Evet diyecektti iki gönül
    Ve el ele çıkacaktık
    Daha dün
    Ne zaman el olduk be sevdiğim

Sen bensiz olmazdın hani
    Hani ölürdün yaşayamazdın
    Hani tekdim tek olacaktım
    Şimdi yanında başka biri
    Söyle be sevdiğim daha dün değilmiydi
    Seni seviyorum dediğin

Şimdi iki yabancı
    Şimdi elmi olduk...

Biz Şimdi El mi Olduk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pamuk elleriniz olsun ister misiniz?

Pamuk elleriniz olsun ister misiniz?

tırnak dibi soyulması Yaşlanmanın etkileri hafifletmek için ise retinol içeren el kremleri kullanabilirsiniz. Aşağıdaki pratik rehberle ise, mükemmel tırnaklara sahip olmanızı kolaylaştıracak. Temizleme Asetonlu cila çıkarıcılar tırnaklarımızı temizler ama aynı zamanda kurutur ve yıpratır. Bu nedenle aseton içermeyen bir cila çıkarıcı kullanmanızda fayda vardır. Pamuğu tırnak cilası çıkarıcı...
  2. *Kene sizide bulabilir* Şimdi bizde

*Kene sizide bulabilir* Şimdi bizde

Kızkardeşim çifliğimize meyva toplamak için gitmişti. ağaca çıkıp biraz topladıktan sonra indiğini söyledi. Koyu giyinmişti. (kesinlikle açık renkler giyinin) eve geldi. üst sol bacağında saplanmış bir kene. ŞOk olduk. ve çok korktuk. oda bi panikle kene kusmasın diye bir ince bez yardımıyla keneyi kafasıda dahil olmak üzere çıkardı. Doru hastaneye koştuk. Kene virüslü çıktı. Hala hastanede...
  3. Boşunamı Soyunduk biz şimdi ?

Boşunamı Soyunduk biz şimdi ?

‘BOŞUNA MI SOYUNDUK’ ÜNLÜ İSİMLERİN YARI ÇIPLAK OBJEKTİF KARŞISINA GEÇTİĞİ KAMPANYAYI MEME VAKFI SAHİPLENMEDİ. İpek Tenolcay, Tuba Büyüküstün, Ceyda Düvenci, Sinem Güven, Burcu Kara, Bennu Yıldırımlar ve Demet Evgar gibi ünlüler, geçen hafta Meme Vakfı yararına düzenlendiği söylenen 'Rowenta ile Pembe Hayat' adlı kampanya kapsamında kamera karşısına geçmiş, meme kanserine dikkat çekmek...
  4. Al eline bir fırça boya şimdi boyayabilirsen!!Bizim bir rengimiz yok ki!!

Al eline bir fırça boya şimdi boyayabilirsen!!Bizim bir rengimiz yok ki!!

Bana tarihi anlatma! Ben çoktan geçtim geçmişin bıraktığı izlerden. Sahi sen kimdin ve ne zaman gelmiştin? Ömrüm… Kara kaplı bir defterin ilk sayfaları kadar tozlu, ucundan kan damlayan bir bıçağın körelmiş kısmı kadar işlevsiz… Her gece damarlarımdan akan kanı durdurabilmek uğruna, savaş veriyorum kendimle. Toplu iğne ucunda yaşanmış ‘hayat’ kırıntılarından, dizlerimi kanatan aşk...
  5. Şimdi ; nokta (.) koymak düşer bize

Şimdi ; nokta (.) koymak düşer bize

Yaşananlara yaptıklarına acıttıklarına kanattıklarına yanıyor.. İsyana aşeriyor dilim bu gece.. Susuşlara bitişlere var olamayışlara çığlık atıyor.. İsyana aşeriyor gözlerim bu gece.. Dökülen yaşlarına göremediği mutluluk tablolarına gidişlere yol ayrımlarına ağlıyor.. Biraz daha büyüdüm bu gece..! Yüzüme her gülenin dost olmadığını bir kez daha anladım.. Çok radikal kararlar aldım...

Sayfayı Paylaş