gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

biz unutmuyoruz

Konu, 'Komik Resimler' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

adamlar hastanın içinde ameliyat malzemeleri değil ilaç firmasının promosyonunu özelllikle bırakıyorlarmış

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: biz unutmuyoruz
    :D Hey Allahım yaa... Ellerine sağlık canım

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

ay şunlara bakın ya:)

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

delılık:):):):)
    emegıne saglık:):):):)

biz unutmuyoruz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Biz Diriltiriz Biz

Biz Diriltiriz Biz

Bizi Boş Çevirmez Muhammed bin Câfer isimli bir genç anlattı: Geçim sıkıntısı içindeydik. Bir gün babam; "Oğlum gel İmâm-ı Askerî hazretlerine gidelim. Onun çok cömert olduğunu söylüyorlar. Bizi de boş çevirmez. Bir ihsânda bulunabilir." dedi. Ben de "Peki, baba sen onu hiç gördün mü?" deyince; Babam: "Hayır" diye cevap verdi. Daha sonra beraber yola...
  2. Bizi bize bırakma ALLAHIM

Bizi bize bırakma ALLAHIM

Canım yanıyor,içimde bir sızı nedenini bilmiyorum Adı sensizlik belki Yada ulaşamamak ,ağlayamamak derinden, Kıyamdayken başka yerde,secdedeyken başka yerde olmak Yönelememek sana içten bir aşkla Canım yanıyor ya Rabbel alemin Bir sızı var anlayamadığım, Canım yanıyor Ya Erhamerrahimin Adını koyamadığım, Bugün gitmek istedim buralardan Sana yakın olmak...
  3. Ama unutmuyorum

Ama unutmuyorum

Gözlerim buğulu, yaş dolu Ama ağlamıyorum! İçimde bir ürperti Ama korkmuyorum! Gözlerime baktığında Söyleme biliyorum, Sessizce gidiyorum! Titrek ellerimle tutunamıyorum artık, Artık zamanla yarışamıyorum Ama yorulmuyorum! Seni ve sana dair herşeyi siliyorum Aklımdan, yüreğimden, defterimden, Ama unutmuyorum! alinti
  4. Bizi bize bırakma ALLAHIM ..BİZİ BİZE BIRAKMA! ! !

Bizi bize bırakma ALLAHIM ..BİZİ BİZE BIRAKMA! ! !

Canım yanıyor içimde bir sızı nedenini bilmiyorum Yada ulaşamamak,ağlayamamak derinden, Kıyamdayken başka yerde, secdedeyken başka yerde olmak Yönelememek sana içten bir aşkla Canım yanıyor ya Rabbel alemin Bir sızı var anlayamadığım, Canım yanıyor Ya Erhamerrahimin Adını koyamadığım, Bugün gitmek istedim buralardan Sana yakın olmak için,uzakları yakın yapabilmek için, Çıktım viran...
  5. bizde geldik:)

bizde geldik:)

Selam aranıza yeni katıldım .inş.aralığın ilk haftasında sorusuz bir şekilde oğlumu kucağıma alırım .Annelik heyecanı sardı şimdiden onu görmek dokunabilmek için sabırsızlanıyorum.Umarım sağlıklı bir şekilde dünyaya gelir ve iki kişilik yolculuğumuza üç kişi olarak devam ederiz ... tüm hamişlere kolay doğumlar ...

Sayfayı Paylaş