gebe
  1. nagi

nagi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bizde geldik:)

Konu, 'Aralık Ayı Anneleri' kısmında nagi tarafından paylaşıldı.

Selam aranıza yeni katıldım .inş.aralığın ilk haftasında sorusuz bir şekilde oğlumu kucağıma alırım .Annelik heyecanı sardı şimdiden onu görmek dokunabilmek için sabırsızlanıyorum.Umarım sağlıklı bir şekilde dünyaya gelir ve iki kişilik yolculuğumuza üç kişi olarak devam ederiz ... tüm hamişlere kolay doğumlar ...

2. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63

merhaba aramıza hoşgeldin...
    inşallah oğluşunu sağlıkla kucağına alırsın, allah hepimize kolay doğum ve sağlıklı evlatlar versin inşallahhhhh

bizde geldik:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SeniN Gibİ OlmaK ZoR Geldİ BizE

SeniN Gibİ OlmaK ZoR Geldİ BizE

Senin gibi olmak zor geldi bize ya Rasul! Senin gibi anlamak, senin gibi ağlamak, senin gibi olmak zor geldi bize... Neler yapmadık ki, neleri atmadık ki hayatımızdan, düşünmeden, anlamadan geçen nice zamanlarımız oldu... Neler demedik düşünmeden... Hep biz olmalıydık, dedik Her şeyi ben bilir ben yaparım, dedik Herkes bana bakmalı, benimle ilgilenmeli, benim olduğum yerde başkası...
  2. Hoş geldin bize sevgili pişmanlık

Hoş geldin bize sevgili pişmanlık

Tenimizdeki çizik olmadan nasıl anlamıyorsak canımızın incinebilirliğini, pişmanlığın sızısı olmadan fark edemiyoruz içimizde saklı masumiyeti. Sessizce akıp giden suyun önüne çıkan bir çağlayan yahut kaya gibi suçlarımız; vicdanımızın sessiz bekçiliğini hatırlatırlar bize, girdaplar, fırtınalar katarlar masum sandığımız hayatımıza. Kendimizi masum ve günahsız, hatasız ve kusursuz...
  3. Bize büyük geldin Mustafa Kemal

Bize büyük geldin Mustafa Kemal

Bize büyük geldin sevgili Mustafa Kemal Atatürk, bize büyük geldin… Sen gideli 70 yıl geçmiş aradan…Bugünlerde senin içtiğin rakıyla uğraşanlar şimdi bunu fırsat bilip; “70 haa, 70’lik dediğin bir büyük rakı demektir” diyecekler belki de… Ne de olsa şimdilerde senin büyüklüğünden çok içtiğin rakının büyüklüğünün peşindeyiz… Ne de olsa şimdilerde senin büyüklüğünden çok, her anlamda...
  4. Yenildin içimde;Artık sonuna geldik. ... biz bittik!!!

Yenildin içimde;Artık sonuna geldik. ... biz bittik!!!

Artık sonuna geldik. Sonsuz olacağımızı söyleye söyleye bitirdik kendimizi. Deli gibi sevdiğimizi söyleye söyleye bitirdik.Oysa ben gerçekten sonsuza dek sevebilirdim seni, hem de deli gibi. Ama artık bitti. Şimdi içimde büyüttüğüm o masum bebek olmadığını biliyorum. Şimdi bana yaptıkların için kendimi kandırmaktan, kendime seni affettirecek bahaneler bulmaktan, seni her zaman kalbimde,...
  5. bizde geldik:))

bizde geldik:))

Selam aranıza yeni katıldım.İnş.benim oğlumda aralık ilk haftasında aramıza katılacak sabırsızlanıyorum şimdiden onu görebilmek koklayabilmek için .Annelik heyecanı sardı şimdiden acaba ne alsam ona sanırım biraz abartıp 2 yaşında oynaması gereken oyuncakları bile almaya kalkıyorum:) Umarım sorunsuz bir şekilde doğar ve iki kişi başladığımız yolculuğumuza üç kişi devam ederiz .tüm hamişlere...

Sayfayı Paylaş