gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Bizde mi boyle olacagız :)))‏

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

HURiye, Nuriye ve Düriye75-80 yaslarinda, çok eski üç arkadastir. 1 Birgün Huriye Nuriye'ye telefon eder ve Düriye'ye gitmeye karar verirler ve giderler.
    Biraz muhabbetten sonra Düriye kahve yapar ve içerler.

Biraz sonra Düriye yine :
    'Ay kusura bakmayin unuttum, birer kahve yapayim da içelim' der.
    Huriye ve Nuriye birsey demezler ve içerler. Aradan biraz zaman geçer.

Düriye yine :

'Size bir kahve bile yapmadim hemen yapayimda içelim' der ve yapar getirir.
    Bizimkilerde yine itiraz yok.

Aksama dogru Huriye ve Nuriye kalkarlar, yola düserler.
    Yolda bastonlari ile yavas yavas yürürken aralarinda su konusma geçer;

Huriye :
    'Kiz Nuriye, gördün mü Düriye'yi..!!! Ne kadar pinti olmus. Bize bir kahve
    bile ikram etmedi'

Nuriye :
    'Kiizzz Düriye'yi ne zaman gördün??
    '
    J

Bizde mi boyle olacagız :)))‏ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hala boyle asklar var mi?

hala boyle asklar var mi?

şimdi Böyle Aşk Varmi Acaba??? nette tanışan iki genç arkadaş olurlar. zaman içinde sıkı bir dostluğa dönüşen beraberliklerini zedelememek için hiçbir zaman birbirlerini görmemeğe, fiziki özelliklerinden bahsetmemeye karar verirler.ısimlerin, şekillerin olmadığı sadece ruhların derinliklerinden gelen en samimi duyguların dile getirildiği zaman ve mekan unsurlarından soyutlanmış bir...
  2. Ayrılık Rüzgarı Bizi mi Seçti ?

Ayrılık Rüzgarı Bizi mi Seçti ?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Biz Dost Değil miyiz?

Biz Dost Değil miyiz?

Bir gün bunalırsan ve sıkıntını paylaşmak istersen beni ara... İki elim kanda olsa gelirim, sıkıntını yok ederim... Bir gün ağlayacak gibi olursan da ara beni... Seni belki güldüremem ama, söz veriyorum, senle birlikte ağlayabilirim... Bir gün uzaklara kaçmak istersen beni aramaktan çekinme... Seni belki durduramam ama, senle birlikte koşabilirim... Bir gün yüksek bir köprüden...
  4. Aydınlık bize uzak.. Bizi affeder misin?

Aydınlık bize uzak.. Bizi affeder misin?

Biz unuttuk Merhamet rahmet olup yağmıyor avuçlarımıza Şükür çiçek açmıyor seccademizde Cesaret dillenmiyor yüreklerimizde Sabrımız Yakup’çasına bilenmiyor Şimdi perme perişanız gözlerimiz ıslak Bombalar yağıyor üzerimize Gül mevsimine inat Yüreklerimiz bir çöl kadar kurak Bizi affeder misin? Kokun çok uzaklardan bizi çağırır Sahte medeniyetler taş duvarlar örmüş aramıza “Güllere...
  5. bizimle çalışmak ister misiniz ?

bizimle çalışmak ister misiniz ?

bizimle çalışmak istermisiniz

Sayfayı Paylaş