gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Bize barbar diyenlerin ortaçağ halleri

Konu, 'Çöplük' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bize barbar diyenlerin ortaçağ halleri

konu tekrarı

3. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

bilmiyordum uyardığın için saol ama ne yapmam lazım onuda bilmiyorum

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

iğrenc ya..elım ayagım uyustu....

Bize barbar diyenlerin ortaçağ halleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bİzİm Evİn Hallerİ..

Bİzİm Evİn Hallerİ..

Belki kimse izlemiyor.Ama ben bu dizinin hayranıyım..hafta içi hergün saat 4te başlıyor..hani eskiden ferhunde hanımlar vardıya..işte ona benzer bişey..ama çok zevk alarak ve keyifle izliyorum..tiryakisi olanlar sizleride bekliyorum..
  2. Bizim Evin Halleri Dizi Özeti

Bizim Evin Halleri Dizi Özeti

Bizim Evin Halleri Bizim Evin Halleri aşk, sevgi, dostluk, dayanışma gibi her yaş grubuna hitap eden konuları ve seçkin oyuncu kadrosu ile göz dolduruyor. Ekranların ve Türk tiyatrosunun tecrübeli oyuncuları Beyhan Saran, Meral Niron, Ergun Uçucu, Nusret Çetinel, Hülya Gülşen Irmak, Şebnem Gürsoy ve genç kuşaktan birçok parlak isim...
  3. Bize 'barbar' diyenler utansın

Bize 'barbar' diyenler utansın

İşte insanın kanını donduran, Avrupa'nın göbeğinde kaydedilen barbarlığın görüntüleri. Buldozerli işkencenin fotoğrafları... İşkencenin videosu... İşlerine geldiğinde bize 'barbar' derler. İşte asıl barbarlık ortada. Üstelik bunu eğlence için yapıyorlar. Bu sefer iyice azmış görünüyorlar. Avrupa Birliği üyesi İspanya'da çekilen bu görüntüler insanın kanını donduruyor. Geleneksel...
  4. bizim evin halleri 68. bölüm

bizim evin halleri 68. bölüm

İsmet, Dila’nın yokluğunun acısıyla halüsinasyonlar görmeye devam ederken Sayhan, İsmet’in durumunu Nemide’yle paylaşır. Sayhan, İsmet’in kendini daha iyi hissedeceğini düşünerek Dila’ya ait eşyaları ortadan kaldırmak üzere toplamaya başlar. Eve gelince bu manzarayla karşılaşan İsmet, Sayhan’ı Dila’yı unutmak istemekle suçlar. Sayhan, İsmet’in aşağılayıcı sözlerinin sonunda herkesin içinde ona...
  5. Her Halimizle Biz..

Her Halimizle Biz..

Meleklerim hoşuma gitti sizlerinde okumasını istedim. Birisi istemediğimiz bir şekilde bir şey yapıyor veya yapmak üzereyse ve bunu kabul edemezsek, kızarız. Hâlbuki birisi istemediğimiz bir şekilde bir şey yapıyor veya yapmak üzereyse ve bunu kabul edebilirsek, toleranslı oluruz. Birisi bizde olmayan bir şeye sahipse veya birisi bizim elde edemediğimiz sonuçları ortaya çıkarabiliyorsa...

Sayfayı Paylaş