gebe
  1. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63

Bizi Aradim Bu Gece Herkeste Her Yerde

Konu, 'Çöplük' kısmında suCre tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm ellerine sağlık harika olmuşş çok beğendimm :kiss:

Bizi Aradim Bu Gece Herkeste Her Yerde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Her Gece Cennette Yerinizi Hazırlamadan Yatmayınız..

Her Gece Cennette Yerinizi Hazırlamadan Yatmayınız..

Her Gece 5 şeyi Yapmadan Yatmayınız Peygamberimiz (s.a.v) Hz.Ali'ye şöyle dedi... Ya Ali Beş şeyi Yapmadan Yatma 1- kur'anın Hepsini Okumadan Yatma. 2- dört Bin Dirhem Sadaka Vermeden Yatma. 3- kabeyi Ziyaret Etmeden Yatma. 4- cennette Yeriniz Hazırlamadan Yatma. 5- küs Olduğun Biriyle Barışmadan Yatma. Ali Radıyallahu Anhu Bu Nasıl Olur Ya Resulallah...
  2. Bakterilerin evrimi. Nasil oluyorda bu organizmalar bizi her defasinda alt ediyor?

Bakterilerin evrimi. Nasil oluyorda bu organizmalar bizi her defasinda alt ediyor?

Bakteri gelişimini önleyen ya da onları öldüren Antibiyotikler ilk keşfedildikleri zaman zatürree, tifo gibi hastalıklara mucizevi bir çözüm gibi gözükmüşlerdi. Fakat neredeyse bu buluştan hemen sonra, bakteriler bu antibiyotiklere karşı evrimleştiler ve ilaçlarımızı bu savaş içinde etkisiz kıldılar. Aşağıdaki tabloda Vancomycin antibiyotiğine karşı 1990'larda artan direnci görüyoruz....
  3. Baktigim her gözde seni aradim

Baktigim her gözde seni aradim

Resimi orjinal boyutlarda görüntülemek için buraya tıklayınız..( Orjinal Boyut: 802x684 ve 93KB ) alinti
  4. Sinan Akçıl Bize Her Yer Cennet Şarkı Sözleri isteyenler için

Sinan Akçıl Bize Her Yer Cennet Şarkı Sözleri isteyenler için

Sinan Akçıl Bize Her Yer Cennet Sinan Akçıl Bize Her Yer Cennet Şarkı Sözü Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz Sinan Akçıl hayranları, bu yazımızda sizlere Sinan Akçıl Bize Her Yer Cennet şarkısı sözü sunuyor ve bizden Sinan Akçıl Bize Her Yer Cennet şarkı sözleri isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. Hadi yanıma yerleş Ben buradayım...
  5. Ankarada bu gece yılbaşı için gidilebilecek yerler ?

Ankarada bu gece yılbaşı için gidilebilecek yerler ?

Acil yardım edin, Ankaradayım ve bu gece için nereye gideceğimize hala karra veremedik.Yılbaşı Ankarada nerde ne var, nereye gidebiliriz ?

Sayfayı Paylaş