gebe
  1. gülgüzeli

gülgüzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

bizi nasıl bir hayat bekliyor?

Konu, 'Dini Resimler' kısmında gülgüzeli tarafından paylaşıldı.

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: bizi nasıl bir hayat bekliyor?
    emeğine sağlık

bizi nasıl bir hayat bekliyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayat Bir çocuga nasıl anlatılmalı ??

Hayat Bir çocuga nasıl anlatılmalı ??

Arkadaşımın kızı bir yasına gelmisti, 'Sen egitimcisin neler ogretmem gerekiyor, bazen kendimi cok caresiz hissediyorum' dedi Sorusu kolaydi ama, yaniti zordu, akil vermesi basitti ama uygulamasi karmasIkti, anlatmaya basladim: "Annelik uzun zaman alan ve gunun yirmi dort saati devam eden adi 'insan yetistirmek' olan bir iş.... Bir kere bilmelisin ki, zaman alacak. Neye zaman...
  2. bizim hayatimiz

bizim hayatimiz

Hayat; “Bir yaşam öyküsüne katlanılamayacak kadar” uzun, bir gülümseyişe, bir kıpırdanışa, bir dokunuşa vakit ayıramayacak kadar kısa. Hayat; Gerçekleri sırtlayıp taşıyamayacak kadar ağır,bir kuşun kanadına konup ta ona bile hissettirmeden uçabilecek kadar hafif. Hayat; Her anını dibine kadar yaşamaya çalışmak için nefes nefese koşturmayı göze alacak kadar dolu, bütün yaşadıklarının...
  3. Bir Keşif Hayatınızı Nasıl Değiştirebilir?

Bir Keşif Hayatınızı Nasıl Değiştirebilir?

Bu keşif hayatınızı değiştirebilir, nasıl mı? LÜTFEN OKUYUN VE KENDİNİZİ SINAYIN.. Bir örnek verelim. Ailenizle kahvaltı yapıyorsunuz. Kızınız, kahve fincanına çarpıyor ve bir fincan kahve gömleğinizin üzerine dökülüyor. Biraz önce olan olay üzerinde hiç bir kontrolünüz yok. Sonradan olacaklar ise sizin davranışınıza göre belirlenecek. Lanet ediyorsunuz. Kahveyi üzerinize döktüğü için...
  4. bir erkeğin hayatı nasıl kararır?

bir erkeğin hayatı nasıl kararır?

ERKEK- Söyle. KADIN- . . . . . . . . . . . . ERKEK- Söylesene! KADIN- Acelen varsa söylemiyim. ERKEK- Acelem yok ama çıkıcam, söyle KADIN- Söyle söyle diyip üstüme gelme. ERKEK- Ya niye üstüne geliyim. Bişey söylemiycek miydin? KADIN- Yok bişey yok. Ne söylicem ki sana? ERKEK- Yanlış anladım demek ki. Çıkıyom ben o zaman. KADIN- Çık sen, çık. Hep kaç! ERKEK- Yok kaçırmam otobüsü bugün. Bak...

Sayfayı Paylaş