gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bizim Büyük Çaresizliğimiz

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Sevgili melekler,Almanya-Hollanda-Türkiye ortak yapımı olan bu film 15 Nisan'da gösterime girmiş.Biraz romantik biraz dramatik olan filmin fragmanını izlemek için LÜTFEN TIKLAYIN..

Bizim Büyük Çaresizliğimiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çaresizliğin resmi!

çaresizliğin resmi!

çaresizlik resmi çaresizliğin resmi caresizligin
  2. ÇaresizLiK !

ÇaresizLiK !

İçimi kemiren bir duygu var... Sebebini bilmediğim bir yalnızlık duygusu,sebebini bilmediğim bir huzursuzluk...Önceden sadece geceleri ağlardım,artık gündüzde ağlıyorum.Eskiden sadece kendime kızardım,şimdi herşeye kızıyorum. Farkında olmasamda büyüyorum.Uzaklara olan özlemimde benimle birlikte.Bir "uzak" sevdasıdır tutturmuşum.Neden,niçin,niye? diye sormadan.. Hayata devam...
  3. çaresizlik resimleri

çaresizlik resimleri

caresizlikle ilgili sözler çaresizlik resimleri çaresizlik resmi çaresiz resimler duası Sırtı Yırtık Ve Yamalı Düşlerdeyim...Çaresizim Ama Hala Düş Kurabiliyorum...Akşam'ı Düşünüyorum...Gelmesini İstemediğim Karanlığı...Ellerim Üşüyor,Bitap Haldeyim Ama Evdeki Açları Düşünecek Kadar Ayaktayım...Düşlerin İçinde Kaybolmuşum Ama Düşlere Esir Olmamışım... Elleri...
  4. çaresizlik

çaresizlik

slm arkadaşlar bu yazacaklarım benimle ilgili degil 18 yaşında bir çocugun hayatı yaşadıgı toplumun onu mal gibi görüp başkasına başlık parası altında satılmasında hangi ortamda yaşıyoruz bir tarafta zengin ve duyarsız insanların sadece zevkleri ugruna döktüğü akıttıgı paralarla bir hayat diğer tarafta sadece okumak için evlilikten kaçıp sıgınma evine yerleştirilen çaresiz bir çocuk .......
  5. Bize büyük geldin Mustafa Kemal

Bize büyük geldin Mustafa Kemal

Bize büyük geldin sevgili Mustafa Kemal Atatürk, bize büyük geldin… Sen gideli 70 yıl geçmiş aradan…Bugünlerde senin içtiğin rakıyla uğraşanlar şimdi bunu fırsat bilip; “70 haa, 70’lik dediğin bir büyük rakı demektir” diyecekler belki de… Ne de olsa şimdilerde senin büyüklüğünden çok içtiğin rakının büyüklüğünün peşindeyiz… Ne de olsa şimdilerde senin büyüklüğünden çok, her anlamda...

Sayfayı Paylaş