gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Bİzİm Evİn Hallerİ..

Konu, 'Biten Diziler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Belki kimse izlemiyor.Ama ben bu dizinin hayranıyım..hafta içi hergün saat 4te başlıyor..hani eskiden ferhunde hanımlar vardıya..işte ona benzer bişey..ama çok zevk alarak ve keyifle izliyorum..tiryakisi olanlar sizleride bekliyorum..

bizim evin halleri.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 8 Eylül 2016
  2. white pearl

white pearl Forum Okuru

Ce: Bİzİm Evİn Hallerİ..
    ahanda geldim bayılıyorum ben bu diziye.hergün 4te tv başındayım.komşular da izliyor.toplaşıp izlioz valla!ama beni sinir atmaya başladı misket yaaa!içindekileri bi dışına vursa daha iyi olacak ama onda o yürek nerdeeee...

3. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ya arkdaşlar çok sewndim tek bn izliyom sanıyodum nerdeyse 7 yıldır bn bu diziyi izliyorum ve çok sewiyrum ama trt 1 deyken daha da çok sewiydum daha da bi aile dizisiydi ama olsun dewam edio yaa ona şükür bnde 4 te tv başındayım dizi ne hal alcak çok merak ediyorum hele bugün ismail fotolarıda yolladı yaa bide aptal misket hamileliğini sölemiyor rüzgara sölese ah adı üstünde dizi işte bide bn bu yeni nevaya kıl oluyorum hiç güzel yapamıo hala alışamdım

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

benimde izlediğim bir dizi severek izliyorum ama son günlerde malesef izliyemiyorum eskiden her gün izlerdim ama uzun zamandır izliyemiyorum sanırsam ara verince olmuyor.

5. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bnde sana katılıyorum cnm eski kadrosu çok çok daha ii di tam bi aile dizisiydi gidenler gitti yeni gelnlerde gidenleri arattı senaryo ise pembe dizlere döndü ama kötünn iisi diyerek izliyoruz yinede yanlış anlamdıysa dizi bu sezon bitecekmi dedin cnm yinede üzülrm biterse de keşke de deddğin gbi trt eski kadrosuyla geçse ne güzel oolurdu :)

6. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ewet cnm hele o yok keriman kerimanın kocası güner günerin eşi misket yok şeyda rüzgar dallas oldu dizi hele o neva safa çetin üçlüsüne hiç değinmeyim :D
    sen bugün izleybildnmi cnm

7. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    kızlarr bende seyrediyorum çokda beğeniyorum bende miskete kızıyorum ama şeydayıda boğasım geliyo valla psikolojik hasta ya. her dizide bi çıban başı var ne yapalım seyrediyoruz öylede böylede hemde vakit geçiyor hemde bu gün ne olacak merakı oluyor

8. white pearl

white pearl Forum Okuru

kıslar ahanda geldimmm dizinin takipçilrinden biriyim ben de ma bugün sinir oldum rikkate...gıcık ya aslına bakarsan misket haklı önce istemedi,şeydayı başına dikti rüzgarın şimdi postalayıp misketi istiyo.misket de yazık valla yaaa!severken kavuşamıyorlar yaaa...

9. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

bende kaçırmam kızlar önemli bişi olmadıkça şu değişen saatlere bende uyuz oluyom valla ya...bu arada evlenmeden misketin hamile olduğunu onun için evlenmek zorunda olduğunu rikkat yada onlara söyleyecek biri olsaya ne hoş olur.belkide misket evlenecek dizi daha farklı bi boyut kazanacak daha fazla aşk acısı daha fazla keder ve heyecan sizce hangisi olsa daha iyi olur kızlar hadin tartışalım bu konuyu bakalım siz neler düşünüyonuz

10. white pearl

white pearl Forum Okuru

bakalım bugün ne olacak bizim dizide.bence var ya tipik yalan rüzgarına döndü bizim dizi yaaa!eskiden ne güzeldi...

11. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

şimdi başladı dizi arkadaşlar ne ocak merakla bekliyorum

12. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

seyrederken bir sinir bi heyacan gidiyom valla ya zati şeydayı bi kaşık suda boğasım geliyo... rüzgar öğrendi bakalım yarın ne olacak kıyamet kopacak kıyamet sıkıntıdan ve sinirden kalp krizi geçircem nerdeyse rüzgar belki nikahıda basabilir ha..cemoşcum sana katılıyom valla bende kızıyom miskete hamile olduğunu söyle söyle diyorum artık çok yavaş ilerliyo dimi artık kim ne yapacaksa yapsın offf offf ::) :) söyle artık misket söyle yaaa yoksa ben söylicem :)

Son düzenleme: 5 Şubat 2008
  13. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşlar bugün ne oldu bnde izleyemedim biri özet geçerse çok sewnriim

14. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

BNDE COK SEVERDIM COK IZLERDIM AMA BITTI SANIRSAM SIMDI TEKRARI CIKIYORR;SEVGILER CANM

15. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Başka bir üyeden alınmış mesajdır
    NeMeSiS tarafından düzenlenmiştir

Bİzİm Evİn Hallerİ.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bizim Evin Halleri Dizi Özeti

Bizim Evin Halleri Dizi Özeti

Bizim Evin Halleri Bizim Evin Halleri aşk, sevgi, dostluk, dayanışma gibi her yaş grubuna hitap eden konuları ve seçkin oyuncu kadrosu ile göz dolduruyor. Ekranların ve Türk tiyatrosunun tecrübeli oyuncuları Beyhan Saran, Meral Niron, Ergun Uçucu, Nusret Çetinel, Hülya Gülşen Irmak, Şebnem Gürsoy ve genç kuşaktan birçok parlak isim...
  2. Bize barbar diyenlerin ortaçağ halleri

Bize barbar diyenlerin ortaçağ halleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. bizim evin halleri 68. bölüm

bizim evin halleri 68. bölüm

İsmet, Dila’nın yokluğunun acısıyla halüsinasyonlar görmeye devam ederken Sayhan, İsmet’in durumunu Nemide’yle paylaşır. Sayhan, İsmet’in kendini daha iyi hissedeceğini düşünerek Dila’ya ait eşyaları ortadan kaldırmak üzere toplamaya başlar. Eve gelince bu manzarayla karşılaşan İsmet, Sayhan’ı Dila’yı unutmak istemekle suçlar. Sayhan, İsmet’in aşağılayıcı sözlerinin sonunda herkesin içinde ona...
  4. Sivrisineklerin Bizi Isırdıktan Sonraki Halleri

Sivrisineklerin Bizi Isırdıktan Sonraki Halleri

Arkadaşlar bizi ısırıp oramızı buramızı şişeren ve kaşıntıya boğan sivrisinekler yok mu ahhh onlar bizi ısırınca ne hale geliyorlarmış bakın bakın patlayacak nerdeysee Gördüğünüz gibi kanımızı masallah çatlayana kadar emiyor.
  5. Her Halimizle Biz..

Her Halimizle Biz..

Meleklerim hoşuma gitti sizlerinde okumasını istedim. Birisi istemediğimiz bir şekilde bir şey yapıyor veya yapmak üzereyse ve bunu kabul edemezsek, kızarız. Hâlbuki birisi istemediğimiz bir şekilde bir şey yapıyor veya yapmak üzereyse ve bunu kabul edebilirsek, toleranslı oluruz. Birisi bizde olmayan bir şeye sahipse veya birisi bizim elde edemediğimiz sonuçları ortaya çıkarabiliyorsa...

Sayfayı Paylaş