gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bizim okul dizisinin jenerik müziğinin sözlerini yazarmısınız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bizim okul dizisini merakla bekliyorum.Eminim çok komik olacak.Bir de dizinin tanıtım filmlerinde çalan şarkının sözlerini yazarmısınız ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
bizim okul dizisinin jenerik müziğinin sözlerini yazarmısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İffet Dizisi Jenerik Müziği Sizce Nasıl?

İffet Dizisi Jenerik Müziği Sizce Nasıl?

iffet dizisi jenerik müziği kim yaptı kim yapmış bestecisi videosu müziği dinle 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Sizi bilmem ama dizilerle ilgim olmamasına rağmen bazı dizilerin müzikleri çok hoşuma gider.İffet dizisi müziği de bunlardan biri.Barış Aryay ve Mehmet Andiçe'nin hazırladıkları bu jenerik müziğinin tınıları öyle hüzünlü ki dizinin konusuna çok uyan bir müzik olmuş bence.Ya...
  2. Bizim Okul Dizisi Jenerik Müziği

Bizim Okul Dizisi Jenerik Müziği

Bu konu; Bizim Okul Dizisi Jenerik Müziği hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranlarda tanıtım videosu dönen komedi dizisi Bizim Okul yakında yayınlanmaya başlayacak. Akasya Durağı'ndan tanıdığımız pek çok ünlü isim yanında Cem Davran, Volkan Severcan ve Gazanfer Ündüz gibi başarılı isimler de rol alacak. Bu sayfamızda siznin jenerik şarkısının sözlerini sizlerle...
  3. Bizim Okul Dizisine Şikayet Yağıyor!

Bizim Okul Dizisine Şikayet Yağıyor!

Bu konu; bizim okul dizisine şikayet yağdı haberi hakkında nbilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yayınlanmaya geçen hafta başlayan yeni dizi Bizim Okul dizisi izleyiciden büyük tepki gördü. Yayınlandığı gün 1689 şikayet alan dizi bakın neden almış bu şikayetleri ?.. RTÜK’e 2-4 Şubat tarihlerinde 2 bin 13 şikâyet ulaştı. Zeki Alasya ve Cem Davran gibi ünlü isimlerin yer aldığı “Bizim...
  4. intikam dizisinde çalan yoruldum şarkısının sözlerini yazarmısınız lütfen

intikam dizisinde çalan yoruldum şarkısının sözlerini yazarmısınız lütfen

İntikam dizisini beğenerek izliyorum ve geçenlerde dizide çalan Yoruldum şarkısının sözlerini arıyorum.Yazabilirmisiniz bu sayfaya acaba?
  5. İçerde dizisinin müziklerinden tek başına sözleri

İçerde dizisinin müziklerinden tek başına sözleri

Ekranların yeni dizisi "İçerde" hergeçen gün izleyicinin büyük beğenisini kazanarak kısa süre de fenomen diziler arasına girmeyi başardı. Dizinin başrol oyuncuları Çağatay Ulusoy, Çetin Tekindor, Aras Bulut İynemli ve Bensu Soral'dan oluşuyor. Daha önce sizlerle dizi de Sarp karakterini canlandıran Çağatay Ulusoy ve Bensu Soral resimleri ile birlikte bilgilerini paylaşmıştım....

Sayfayı Paylaş