gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Bizim Şarkımız..Son şarkımız

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Hiç inanmamıştım aşkım, hem de hiçbir zaman inanmamıştım Beni kendime düşman edip kalbimin bir yarsını söküp alıp gideceğine Benden başka herkes biliyordu oysa, senin günün birinde beni yarı yolda bırakıp gideceğini Şu kahrolası dünyada bir ben vardım zaten sana inanan, güvenen, seven ve her zaman her şartta destek olan Ama sen sana inanmayanları haklı çıkardın ve beni terk ettin Seninle birlikte kurduğum dünyayı yerle bir edip gitmene ne sebep oldu bilmiyorum Ben yalnızca sana aşık değildim sen benim en iyi dostumdun Neler yapacaksam danışırdık birbirimize, hayatımızı paylaşırdık Ağlamaktan korkmazdım Biliyordum ki ağladığımda sen yanımda olup göz yaşlarımı silerdin Artık ağlamıyorum bile Seninle ilgili her hatıra acıtıyor yüreğimi Gecen gün markette senin o çok sevdiğin acı biberlerden alacaktım birden aklıma geldin ve ben boğulacağımı sandım Tıkandım Nefes alamadım Ağlayamadım Patates böreği yemiyorum Ebru Gündeş’i dinlemiyorum Bütün resimlerimizi kaldırdım Kimsenin senin hakkında konuşmasına izin vermiyorum Ve günde bir paket sigara içiyorum Hayatta en nefret ettiğin şeyi yapıyorum yani Artık uzun yıllar yaşamanın pek anlamı yok öyle değil mi?Ne için yaşayacağım ki! Seninle birlikte hayallerimi de kaybettim benTek katlı bahçeli ve bahçesinde köpekleri olan bir evim olmayacak artık Domates, biber, sebze yetiştirmeyi de öğrenemeyeceğim salonumuzun tavanını balıkçı ağıyla süsleyemeyeceğizSana sürpriz yapacaktım,yatak odamızın duvarlarını sana yazdığım aşk mektuplarıyla ve en güzel fotoğraflarımızla süsleyecektim Bütün hayallerime evime çocuklarımıza, mutlu geleceğimize emin olduğum geleceğimize veda etmek kolay mı olacak sanıyorsun Seni aramıyorum diye, bu kez peşinden gelmedim diye unuttuğumu zannetme Her zamankinden daha çok seviyorum seni Şu an şu saniye uğrunda ölebilecek kadar çok seviyorum Öfkem de aşkımda dinmek bilmiyor Senden sonra ben nasıl yaşarım bilmiyorum, ama senin hep mutlu olmanı isterim Birlikte geçirdiğimiz yıllar içinde seninle yaşadığım her an özeldi, her anı doyasıya yaşadım Beni çok mutlu ettin Zaman içinde kızgınlığım geçince seni hep o güzel günlerimizdeki hatıralarla anacağım Yıllar sonra ben eğer aklına gelirsem bil ki pencerenin önünde en sevdiğin şarkıyı mırıldanıyorumdur yıldızlara “Dün akşam yine benim yollarıma bakmışsın”

**ALINTI**

frmacil

Bizim Şarkımız..Son şarkımız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eurovision'da bizi temsil eden şarkımız Türkçe mi İngilizce mi olmalı?

Eurovision'da bizi temsil eden şarkımız Türkçe mi İngilizce mi olmalı?

Eurovision'da bizi temsil eden şarkımız Türkçe mi İngilizce mi olmalı?
  2. şark çıbanı

şark çıbanı

Şark Çıbanı (Deri Layşmanyozisi): Hastalığın bir doğu kökeni olmakla birlikte, doğuyla batının sınırı çok net olmadığı için, her ulus kendinden daha doğudan bir isim yakıştırmıştır. Antep Çıbanı, Halep Çıbanı, Delhi Çıbanı gibi isimlerle de anılmaktadır. Orta ve Güney Amerika, Avrupa, Afrika, Asya yaygın olduğu alanlardır. Ülkemizde de geleneksel olarak şark çıbanı izleri, doğu kökenli...
  3. Cengiz Kurtoğlu - Bizim Şarkımız

Cengiz Kurtoğlu - Bizim Şarkımız

sensiz kalbim sanki deli gülmez yüzüm sen gideli dinle güzeller güzeli işte bu bizim şarkımız şarkımız hiç bitmeyecek herkes bunu söyleyecek dillerden de düşmeyecek işte bu bizim şarkımız bu şarkı senin eserin inan ki boş hala yerin belki yoktur hiç haberin dinle bu bizim şarkımız şarkımız hiç bitmeyecek herkes bunu söyleyecek dillerden de düşmeyecek işte bu bizim şarkımız
  4. Hakan Altun - Aşkıma Son Şarkım

Hakan Altun - Aşkıma Son Şarkım

Son gecemde, son gözyaşım. Hem ağladım hemde yazdım. Dertlerimle yalnız kaldım. İçimi döktüm kalemi kırdım.. Önümde kağıdım elimde sazım Sana olan aşkımdandır bu son şarkım.. Yar bu şarkım tek senin için Sende kalsın belki dinlersin Bir soran olursa eğer Gönlü yananların şarkısı dersin.. Yar bu şarkım tek senin için Sende kalsın belki dinlersin Bir soran olursa eğer Hasret çekenlerin...
  5. Ve bizim şarkımız dökülüyor dudaklarımdan. Duyuyor musun?

Ve bizim şarkımız dökülüyor dudaklarımdan. Duyuyor musun?

. Yağmur ellerime birikiyor sevgilim. Hiçbir damlayı ziyan etmedim ardından. Onlarla yeşertiyorum sevdamızı. Belki ruhuna ulaşmayacak yetiştirdiğim çiçeklerin kokusu, belki senin yatağını süsleyemeyeceğim onlarla, sabah uyandığında gününe merhaba desinler diye. Sen bilmesen de saklı tuttuğumu anıları, ben her gün yeniden şerefine kaldırdığım kadehimle, en güzel şarkımı söylemeye devam...

Sayfayı Paylaş