gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Bizim Yaşadığımız Şiiri Recep Tayyip Erdoğanın Annesine yazdığı şiir

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bizim Yaşadığımız Şiiri sözleri Evet geçtiğimiz günlerde annesi Tenzile Erdoğan'ı kaybeden Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın duygusal olduğunu bilmeyen yok zannedersem meleklerim. Rahmetlik annesi için yazdığı ve şu sıralar internette inanılmaz tıklanma rekorları kıran Bizim yaşadığımız şiiri 'nin sözlerini sizlerle paylaşmak istiyorum. Rabbim korktuğundan kurtarsın.

Bizim Yaşadığımız Şiiri
    Bizim de yaşadığımız hayattır kardeşim
    Biz de soluk alıp vermedeyiz
    Yani her insan gibi sevmekteyiz, sevilecek şeyleri
    Bir kır çiçeğini, çimeni, toprağı, börtü böceği
    Kurban bayramlarında kınalı koçları
    Başları el oyası işlemeli yemeni ile kapalı
    Bembeyaz saçlı kırış kırış alınlı
    Pencere kenarlarında oğullarını bekleyen anaları

Kalbim ağrıyorsa da kardeşim
    Gönlüm bulanıyorsa
    Tedirginsem kuşkuluysam
    Kalın kitapların yazdığına bakarsan
    Acaip suçluysam
    Havada ihanet, dışarıda sıcak
    Duvarda yazılar
    Kalbimizde acılar varsa da

Mektubun geldi bugün haziran
    Kimselere göstermediğin ak saçlarının kıvrımlarından
    Haberin geldi
    Haberin geldi iki damla gözyaşın kağıtta
    Çok bakarsın yağmur yağanda
    Islak ve buğulu camların ardından bilirim
    bilirim,

Acı nasıl oturur adam yüreğine
    Ne var yani işte
    İyiyim diyorum ya
    İnan olsun iyiyim anne
    İnsan gerçekten iyi oluyor, iyiyim dedikçe
    Bak üzülme
    Yazıyorum bir daha
    Nolur üzülme
    Üzülmüyor analar
    Oğulları üzülmüyorum dedikçe

Biz de soluk alıp vermedeyiz
    Yani her insan gibi sevmekteyiz, sevilecek şeyleri
    Bir kır çiçeğini çimeni toprağı börtü böceği
    Kurban bayramlarında kınalı koçları
    Başları el oyası işlemeli yemeni ile kapalı
    Bembeyaz saçlı kırış kırış alınlı
    Pencere kenarlarında oğullarını bekleyen analar

Bizim Yaşadığımız Şiiri Recep Tayyip Erdoğanın Annesine yazdığı şiir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Diyarbakır'a gidiyor

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Diyarbakır'a gidiyor

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, yerel seçim mitingi için bugün Diyarbakır'a gidiyor. Erdoğan'ın 20 Ekim'de yaptığı ziyarette esnaf kepenk kapatmıştı. Başbakan Erdoğan, Kasım ayında DTP'nin protestoları arasında gerçekleştirdiği olaylı Güneydoğu gezisinin ardından bu kez seçim mitingi için Diyarbakır'a gidiyor. Başbakan Erdoğan Diyarbakır’a son olarak 20 Ekim 2008 tarihinde gitmişti....
  2. Atatürk'ün Yazdığı Şiirler

Atatürk'ün Yazdığı Şiirler

BİR ASKERİN MEZARINA Şurada, kabrin üzerinde konulmuş bir, Beyaz taş var, onun altında bayraklar Temevvüç ederken, kelleler uçuşurken... Celâdeti tâbân olurken aldığı cerîhai mevt İle bu âlemi hîçîye vedâ etmiş bir Asker yatıyor... Onun hâbı istirahate çekildiği şu Makberin üzerine rüfekası eşki teessür döktüler. Kadınlar dümü rizi mâtem oldular. İhtiyarlar Nâle eylediler, çocuklar...
  3. Recep Tayyip Erdoğanın Bizim Yaşadığımız Şiiri

Recep Tayyip Erdoğanın Bizim Yaşadığımız Şiiri

tayyip erdoğan bizim yaşadığımız şiiri, bizim yaşadığımız şiirinin sözleri, tayyip erdoğanın annesine okuduğu şiir Geçtiğimiz günlerde annesi Tenzile Erdoğan'nı kaybeden başbakanımız tayyip erdoğanın bir şiiri vardı çok duygulandım ismide bizim yaşadığımız şiiri idi, bu şiirin tüm metinleri sözleri vs varsa paylaşırsanız sevinirim. Bu arada Allah, rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
  4. Recep Tayyip Erdoğan Daniska ne demek

Recep Tayyip Erdoğan Daniska ne demek

recep tayyip erdoğan daniska daniska ne demek daniska anlamı Geçtiğimiz dönemlerde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan "Ben çevrecinin daniskasıyım" sözleriyle herkesi bier merak sardı; "nedir bu daniska" ya da "daniska ne demek" diye. Hatta o meraklılardan biride bize misafir olmuş ve sormuş "Yahu bu daniska ne demek?" diye. Biz de edindiğimiz bilgiler...
  5. Recep Tayyip Erdoğan Hayatı ve Biyografik Bilgileri

Recep Tayyip Erdoğan Hayatı ve Biyografik Bilgileri

recep tayyip erdoğan recep tayyip erdoğan kimdir recep tayyip erdoğan hayatı Halen ülkemizin Başbakanlık görevini 31. Başbakan olarak sürdüren, AK Parti genel başkanı Recep Tayyip Erdoğan hayatı hakkında kısaca bilgiler vermek istiyoruz melekler :) Tayyip Erdoğan, 26 Şubat 1954 yılında İstanbul’un Kasımpaşa semtinde doğdu. Erdoğan, ilkokulu Piyale Paşa İlkokulu’nda okudu. 1965 yılında...

Sayfayı Paylaş