gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Bizimki daha guzel

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Karı koca bir barda oturuyorlar. Önlerindeki ickileri yudumlarken bardan içeri hoş bir hatun girer. Bizimkilerin yanına gelir, adama sarılarak öper. Karısına aldırmadan:
    - Nasılsın hayatım? Epey oldu görüşemedik…
    Diyerek başka bir masaya gidip oturur.
    Adamın karısı dayanama***** sorar:
    - Kim bu kadın?
    Adam sakin bir sesle yanıtlar:
    - Senden saklayacak değilim. Metresim!
    Kadın çıldırır:
    - Ne bu ne cüret! Bu ne ahlâksızlk!.. Ben buna katlanamam.
    Derhal boşanıyoruz! Sen ne şerefsiz adammışsın meğer.
    Bir de utanmadan metresim diyorsun… Her şey bitti anlıyor musun, boşanıyoruz! Hem de derhal!.. Adam gayet sakin bir tavırla karısına bakar:
    - Dur bakalım hele bir sakin ol. Ne yani sevgilim Etiler’deki dubleksi, Akmerkez’deki daireyi, Bodrum’daki tripleksi, 24 metre yatı,altındaki son model jeepi, kımızı spor arabayı, Maldiv adalarındaki devre mülkü, mücevher ve takı kolleksiyonlarını falan bırakıp boşanmak mı istiyorsun?
    Alt tarafı bir metres için bütün bunlardan vazgeçmeye değer mi bir tanem…Kadın bunları duyunca sakinleşir. Çevresine bakınmaya başlar.Biraz ilerideki masada oturan bir çift dikkatini çeker. Kocasına sorar:
    - Şurada oturan bizim Suat degil mi?
    Kocası yanıtlar:
    - Evet
    - Peki yanındaki kim?
    Kocası gayet sogukkanlılıkla yanıtlar:
    - Kim olacak canım, metresi…
    Kadın önce duraksar. Sonra burnunu kıvırarak kocasına sokulur:
    - Aaaa ! Bizimkisi daha güzel valla!. :meçhul:

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Bizimki daha guzel
    puhaha koptumm yaaa bizimkisi daha güzell.. hey gibi allahım para nelere kadirmiş yaffttt.. ne olucak altı üstü birr metresss.. bir metrecik yer yaplar... :D
    Paylaşım için teşekkürler...

Bizimki daha guzel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. guzel hayeller

guzel hayeller

hayeller bırcıftlıgım olsun yesıl guzel doganın ıcınde esım ben ve allah yenıden nasıp ederse bebegımızle ..............
  2. guzel dime

guzel dime

MİHRİBAN ( UNUTURSUN) “Unutmak kolay mı? ” deme, Unutursun Mihriban’ım. Oğlun, kızın olsun hele Unutursun Mihriban’ım. Zaman erir kelep kelep.. Meyve dalında kalmaz hep. Unutturur birçok sebep, Unutursun Mihriban’ım. Yıllar sinene yaslanır; Hâtıraların paslanır. Bu deli gönlün uslanır... Unutursun Mihriban’ım. Süt emerdin gündüz-gece Unuttun ya, büyüyünce... Ha işte tıpkı...
  3. guzel mi??

guzel mi??

arkadaslar bu sac modeli guzelmi..........belki yaptirabilirim ama kararsizim.........
  4. gul-guzeli

gul-guzeli

Merhaba arkadaslar benide araniza alin
  5. GUZEL DUALAR

GUZEL DUALAR

Ey Allah'ım Sana Aşkımı ilan ediyorum... Sevginle dağıt bedenimi, Tekrar sevginle bir araya getir! Sevginle çıkayım, Sana koşayım yüreğimdeki sevginle! Mahşerde sevginin gölgesinde bekleyeyim Seni! Sevginle hesaba çek beni! Sevgi terazinde ölç sevgimi! Sahteyse sevgim, yak beni! Küçücük de olsa eğer, sevgim gerçekse; Sen de sev beni!.. Geçeyim sırat köprüsünden sevginle! Sevginle, dilimde...

Sayfayı Paylaş