-Bizimkiler-Dizinin bası oyuncularıları şimdi nerde?

Konu, 'Magazin' kısmında ocean tarafından paylaşıldı.

1. ocean

ocean Paylaşımcı Melek

bizimkiler dizisinde ölenler bizimkiler dizisi oyuncuları dizisi oyuncularından ölenler BİZİMKİLER Dizisinin Bazı Oyuncuları Şimdi Ne Yapıyor ?
    [​IMG] 14 yıl, kesintisiz olarak Türk televizyonlarında yayınlanmış, birkaç istisna dışında, yayınlandığı günlerin hep birincisi olmuş, izleyicinin en beğendiği, en çok ve en uzun süreyle izlediği dizi olma rekorunu elinde tutmuştur.

Dizinin yayından kaldırılmasının ardından bazı oyuncular büyük bir boşluğa düştüler. İşsizlik ve çeşitli hastalıklarla mücadele günleri başladı...

ve ardı ardına bir dönemin en tanınan ve sevilen oyuncularının 'dram' haberleri ekranlara gelmeye başladı.

GÜZİN ÖZİPEK(BABANNE) 'Bizimkiler'dizisinin 12 yıl boyunca saygın ve sevecen babaannesi Leyla Hanım'ı başarıyla canlandırdı. Ünlü oyuncu lenfbezi tümörüne ve solunum yetmezliğine yenik düşerek 13 Ağustos 2000 tarihinde 75 yaşında aramızdan ayrıldı.

ERCAN YAZGAN(KAPICI CAFER) " Buyruuuun" sözleri ve üzerinden yıllarca çıkartmadığı gömleğiyle dikkat çeken Ercan Yazgan,uzun süredir tedavi görüyor.Bir ara 40 kiloya kadar düşen ünlü oyuncunun şu anda sağlık durumu iyi.

ERDAL ÖZYAĞCILAR (ŞÜKRÜ) Dizide Şükrü'yü canlandıran Erdal Özyağcılar, aynı karekterle anılmak istemediği için rolünü Savaş Dinçel'e devretmişti.

Televizyon izleyicisinin gözünün önünde büyüyen Uluışık,kısa bir süre önce de evlendi. Atılay aynı zamanda Matematik Mühendisi

SAVAŞ YURTTAŞ - Dizide 'yengeç' lakabıyla tanınan Savaş Yurttaş, Nisan 2002'de kansere yenik düştü.

CEMİL - (UĞURTAN SAYINER) Dizinin en renkli karakterlerden biri olan ve sürekli pencereden " Benim adım Cemil" diye bağıran Uğurtan Sayıner şu anda zor durumda. Dizi bittikten sonra iş bulamayan ve ailesi tarafından terk edilen Sayıner, hala bir otel odasında yaşıyor

SAVAŞ DİNÇER - Yine dizinin en önemli karakterlerinden olan Şükrü'yü canlandıran Savaş Dinçel de 20 Aralık 2007'de bir kalp krizi sonucunda aramızdan ayrıldı.

OKTAY SÖZBİR - "Sus iblis kırarım boynuzunu ha!" "Halil Pazarlama" Halil" sözleriye hatırladığımız Oktay Sözbir, Şubat 2006'da aramızdan ayrıldı. [​IMG]

2. seda_emir

seda_emir Yeni Üye

Cevap: -Bizimkiler-Dizinin bası oyuncularıları şimdi nerde?
    cnm ellerine saglık ya ne severdim o diziyi keske yeniden yapsalar da izlesek ama en renkli karakterler hastalıga yenik düşmşler ama su cok dogru bi söz para kazanırken tutmak lazım varken harcayan oyuncular simdi çok zor durumda ellerine saglık

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye

paylaşım için teşşekürler..nerden nereye....

4. nisan

nisan Yeni Üye

cok uzuldumya okurkenn,cok guzel dizi idi,
    tskler paylasim icin

-Bizimkiler-Dizinin bası oyuncularıları şimdi nerde? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Dizinin Öyküsü

1. BÖLÜM Operasyon büyük bir yolcu gemisinin limana yanaşmasıyla başlar. Yolcular arasında görünen Yıldız, havalı ve güzel bir kızdır. Elinde bir çanta bulunmaktadır. Gümrükten geçip taksilere doğru gider ve o sırada yakışıklı polis Murat atılır. Murat, taksi şoförü kılığındadır. Kızı taksiye alıp yola çıkarlar. Cemil ve adamlarıyla buluşmak için Levent�te bir barın önüne yanaşırlar. Yıldız...
  2. Dizinin konusu

Heybeliada'dan çocukluk arkadaşı olan Şevket ve Rıza dünür olmaya hazırlanmaktadırlar. İki adamın çocukluk ve ilk geçlik yılları birlikte geçmiş ancak yıllar içinde yolları ayrılmıştır. Şevket okumuş savcı olmuş, Rıza ise babasının, dönemin milletvekili Adnan Menderes'e söylediklerinden ve görüşlerinden etkilenmiştir. Bu arada İstanbul'da ve Ankara'da üniversitelerde öğrenci hareketleri...
  3. Popstar Bayhan şimdi nerde ne yapıyor?

bayhan nerede bayhan nerde Popstar'ın jüri üyeleri dahil bir çok kişi köşe olurken birbiri ardına piyasaya sürdükleri popstarlar ise ziyan sebil oldu! Popüler kültürün pop starlarının şimdi neler yaptıklarını merak ediyor musunuz? Evet kimse merak etmiyor; ancak onlar yine de birilerine ders olsun diyerek yaşadıklarını anlatıyor. Bayhan, ünlü olduk; ancak şimdi hiçbir iş...
  4. Dizinin devamı yok

EKRANLARDA BÜYÜK BEĞENİ TOPLADIKTAN SONRA BEYAZPERDEYE TRANSFER OLAN 'SEX AND THE CİTY'NİN HAYRANLARI DEVAM FİLMİNİ MERAKLA BEKLİYOR. ANCAK LİFE&STYLE DERGİSİNE GÖRE İKİNCİ FİLM ASLA ÇEKİLEMEYECEK. İŞTE NEDENLERİ:.. 1- Lüks markalar çok zorluyor 'Sex and the City' denince akla her zaman lüks markalar geliyor. Ancak tüm dünyayı etkileyen ekonomik kriz, yeni filmde lüks markalara fazla...
  5. Nerdesin...Şimdi nerde...

nerdesin şimdi nerde gözlerim arıyor nerdesin şimdi nerde Gözlerim arıyor Ellerim tutmuyor Durdu zaman durdu dünya Kaldı herşey yeryerinde Seni çok özlüyorum inan Kokun hala bedenimde Gel bir tanem Sensiz yaşayamaz bu can Atar kendini boşluğa Can çekişir bile bile Can dayanmaz yokluguna
  6. gelin başı,geli aksesuarları,nişan başı

nişan başları nişan başı kapalı başı kapalı modelleri aksesuarları aishasbridal açık ve kapalı hanımlar için birbirinden güzel aksesuarlar tasarlıyor.
  7. Ses nerde iletken nerde yalıtkan....

ses iskandili ses iletkenliği kaynakları nasıl yayılır iskandili nedir nerelerde kullanılır Ses nedir, Ses pamukta mı yoksa havada mı daha hızlı yayılır? SES: Ses kaynakları titreşerek ses meydana getirir. Titreşim, bir cismin ileri geri gidip gelme hareketidir. Ses veren her şey titreşir. Titreşen cisimler ses oluşturur. Ses veren cisimler esnektir. Esnek olan cisimler ses dalgaları meydana...
  8. Dizinin oyuncuları hakkında detay

çağatay ulusoy aşkı memnudaki rolü çağatay ulusoy hangi dizilerde oynadı un oynadığı diziler oynadığı diziler hangi liseden mezun Filmin güzelliği bir yana oyuncularının güzelliği diğer yana bence kadrosu baya bir sağlam ben dün ilk defa izledim ve gerçekten çok beğendim :) ( Emiri ) hahaha Biraz oyuncuları hakkında araştırma yaptım kısa kısa bılgıler .. Cansu Sedef Şahin (Doğum:14...
  9. Dizinin Hande'sinden Ropörtaj

ceyda ateş röportaj ceyda ates röportaj ateş röportajları “Öpüşürüm de ... dedi meleklerim.. Reytingi yüksek, entrikası bol dizilerde 'kötü kadın' olarak izlediğimiz Ceyda Ateş 'Adını Feriha Koydum' adlı dizide de farklı değil Yaşına bakmayın; kariyerine sunuculuk, oyunculuk ve halkla ilişkiler mesleklerini sığdırmış. Ceyda Ateş ayakları yere basan, özgüvenli, hırslı, çalışkan bir...
  10. Babam Sınıfta Kaldı Dizinin İlk Fragmanı

babam sınıfta kaldı dizisi babam sınıfta kaldı fragman Sevgili melekler, Fox Tv ekranlarında Temmuz ayından itibaren yayınlanmaya başlayacak olan yeni komedi dizisi Babam Sınıfta Kaldı'nın ilk fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Cem Davran, Halit Akçatepe, Defne Samyeli, Mesut Yar, Ani İpekkaya, Melis Tüzüngüç, Çağrı Çıtanak, Hatice Pınar Köklü'nün rol alacağı dizide bakalım bizleri neler...

Sayfayı Paylaş