gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Bizimkisi bir aşk hikayesi,
    Siyah beyaz film gibi biraz
    Gözyaşı umut ve ihtiras
    Bizimkisi alev gibi biraz alev gibi

Ateş ve su diken ve gül gibi,
    Bizimkisi roman gibi biraz

Bu güller senin için,
    Bu gönül ikimizin,
    Hiç üzülme ağlama
    Sen gülümse daima

Hüzünlü sonbahar kapısından
    Çıkmak gibi aydınlığa biraz

Ateş ve su diken ve gül gibi
    Bizimkisi roman gibi biraz
    ---
    Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi

Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gerçek bir aşkın hikayesi...

gerçek bir aşkın hikayesi...

Kadın her sabah olduğu gibi o günde beyaz değnegi ve el yordamı ile otobüse binmişti. Şöför : -Soldan üçüncü sıra boş hanımefendi, dedi. Kadın 32 yaşında güzel bir bayandı ve eşi oldukça yakışıklı bir hava subayı idi. Bundan birkaç ay önce yanlış bir teşhis sonucu gerçekleştirilen ameliyatla gözlerini kaybetmişti genç kadın ve asla göremeyecekti. Kocası ameliyattan sonra acı gerçeği...
  2. bir aşk hikayesi...

bir aşk hikayesi...

bir aşk hikayesi... Dondurucu soğukta bir an önce evime varabilmek için hızla yürürken, ayağımın ucunda bir cüzdan gördüm.. Hemen aldım. Sahibini gösteren bir kimlik vardır diye acele acele açtım.. İçinde üç dolar ve sararıp kat yerleri yıpranmış eski bir zarftan başka birşey yoktu... Sol üst köşede yalnızca gönderenin adresi, alıcı adresi yerinde bir posta kutusu numarası vardı. Bir ipucu...
  3. Kayahan - Bizimkisi bir Ask hikayesi

Kayahan - Bizimkisi bir Ask hikayesi

bizimkisi bir ask hikayesi, siyah beyaz film gibi biraz gozyasi umut ve ihtiras bizimkisi alev gibi biraz alev gibi bizimkisi bir ask hikayesi, siyah beyaz film gibi biraz ates ve su diken ve gul gibi, bizimkisi roman gibi biraz bu guller senin icin, bu gonul ikimizin, hic uzulme aglama sen gulumse daima bizimkisi bir ask hikayesi, siyah beyaz film gibi biraz huzunlu sonbahar...
  4. BİZİMKİSİ BİR AŞK HİKAYESİ (süper)

BİZİMKİSİ BİR AŞK HİKAYESİ (süper)

bizimkisi bir aşk hikayesi komik Ne iğrençti değil mi yaşadıklarımız, ne iğrençti… Artık ne sen ne de ben bulamayız o kavgaları Bazen düşünüyorum da senin gibi bir kazmayla nasıl evlenmişim? Bilemedin benim kıymetimi Hatırlar mısın? Akşam olur, elimde merdaneyle seni beklerdim kapıda Işıkları kapatıp mumları söndürürdüm. Sen içki kokardın, oda soğan kokardı Olmadık şeylere güler kafana...
  5. HıRçıN Bir AşK BiziMkiSi!!

HıRçıN Bir AşK BiziMkiSi!!

Cevabı olmayan sorularımız vardı seninle...Birbirimizi yıpratıcak birşeyler bulamadıkça kullanırdık jokerlerimizi!Çok mu sevmediğimizden miydi yoksa içimizde kalanlar yada biriktirdiklerimizden miydi bilmem bu savaşlarımız...Tanıyorduk aslında birbirimizi,seviyorduk da..Ama birşeyler eksikti sanki...?Heyecanımız mıydı neydi eksik olan...Fazlalıklarımızda vardı,hemde baya bir ağırlaştırırdı...

Sayfayı Paylaş