gebe
  1. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

bizimle çalışmak ister misiniz ?

Konu, 'Karikatürler' kısmında Hayalet tarafından paylaşıldı.

bizimle çalışmak istermisiniz [​IMG]

2. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    aman yok yok biz böle iyiyiz....

bizimle çalışmak ister misiniz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çalışmak

Çalışmak

Her türlü meşru gayret ve çalışma hayırlı kazanca delalet eder.
  2. Kubrick'le çalışmak isterdim

Kubrick'le çalışmak isterdim

REKLAM FİLMLERİ VE SEVİLEN DİZİ 'AVRUPA YAKASI'NDAKİ PERFORMANSIYLA DİKKAT ÇEKEN GENÇ VE YETENEKLİ OYUNCU SARP APAK BU YIL 'PLAJDA', 'BEYAZ MELEK' VE 'O... ÇOCUKLARI' FİLMİYLE ADINDAN BAŞARIYLA SÖZ ETTİRDİ. Genç oyuncu, Sinema dergisine mesleği üzerine samimi itiraflarda bulundu: * En sevdiğiniz yönetmenler kimlerdir? Açıkçası, çocukluğumda Spielberg'ün ayrı bir yeri oldu. Yavuz...
  3. || ÇALIŞMAK ve BİLGİ Asla İhanet Etmez Bize ||

|| ÇALIŞMAK ve BİLGİ Asla İhanet Etmez Bize ||

Zaman geçer….. Zamanın geçişi içinde dostluklar yaşarız aşklar ve ihanetler. Bağlanırız insanlara , mekanlara ya da koltuklara belki de olaylara. Peki ama hangi birinin gün gelip elimizden kayıp gitmeyeceğine dair garantimiz var ki? Hangi insan sonsuza kadar bizi sevmek zorundadır; ya da bizimle dünyayı, hayatı birlikteliği paylaşmak zorundadır ki; kaldı ki biz bile kendimize ne kadar aitiz?...
  4. Çalışmak mı Torpil mi?

Çalışmak mı Torpil mi?

Türkiye'de Devlet sektöründe yüksek yerlere gelebilmek için çalışmak yeterli mi yoksa tanıdık birileri mi insanın arkasında olmalı?
  5. Çalışmak ibadet midir?

Çalışmak ibadet midir?

Müminin çalışması ibadettir. Fakat imansızın çalışması ibadet olamaz. Ben namaz kılmam ama bak çalışıyorum, bu da ibadettir demek yanlıştır. Namaz kılmayanın da çalışması ibadet olmaz. Kimseye muhtaç olmamak için çalışmak çok kıymetlidir. Peygamber efendimiz, Hazret-i Muaz ile müsafeha edince buyurdu ki: - Ya Muaz, ellerin nasırlaşmış. - Evet ya Resulallah, kazma elimde toprakla meşgul oluyor...

Sayfayı Paylaş