gebe
  1. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

bizimle zayıflamak ısteyen buyursuun

Konu, 'Diyet Grupları' kısmında mavi_kelebek tarafından paylaşıldı.

evet arkadaslarım yaz gelıyor :D:D e bıraz fıt olaım yazın ınce kıyafetlerden lop lop yağ fıskırmasıın yağ dıyorum kı onların acııl gıtmesı gerekıyor ben pazartesi diyete baslıycam aslında benle asye feyza arkadasımız baslıycaktık sıtede bı kaç ark katılmak ıstedı bız de yneı konu actık hep bırlıkte zayıflayalım bır bırlerımıze destek olalım ne yememız hakkında bılgı sahıbı olaılm ole degılmı titan ardmınım eylul arkadasıım da katılacaklarmıs :D:D hepınızı beklıyoruz beraber zayıflayalım ne yedıklerımızı gun ıcerısınde yazalım burun katılmak ısteyen yazsııın asagıya hahaha yaza çöp gibi olucaz [​IMG]

2. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

desteklerimle yanınızdayım mavi kelebem diyet yapmam için fazla kilom yok ama sizin yanınızdayım :)

3. seloni

seloni Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    18
    ben ne yediğmi yazarsam sizde canaınız çeker 100 kilo olabilirsiniz :D

4. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

her zaman nilim baş üstüneee bekleriiiz :D:D mutlaka ugraaa hahaha

5. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

beklerız selonı bız karar verdsikmi verırız tamamııı bız yalandan konu acmadık :D:D ayrıca bızım canımız cekmez :D:D daha dur pazartesı baslıycaaz

seloni bunu beğendi.
  6. seloni

seloni Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    18
  7. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    böle yemeye devam edersem bende yakında yanınızdayım fil kıvamında hahaha

8. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

bu pazartesı selonı dalgamı gecıyon sen bakııım hahahaa

- - - Updated - - -

beklerız özgul can bogazdan gelır ozguul :D:D

9. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    haklisin canim birlikten kuvvet dogar... Allah yardimciniz olsun insallah kolaylika istediginiz kadar kilo verebilirisniz... bol su icin ve bol meyve sebze yiyin.. onlar hem zayiflamanizda size yardimci olur hemde size enerji verir.. Aksamlari protein agirlikli yemeniz tavsiye ederim.. Gece vucudun yag deposundan harcamasini saglar...
    Ve asla ac kalmayin .. Ac kalirsaniz vucut her yediginizi depolar birdaha ac kalacagim diye... hadi kolay gelsin meleklerim :D

10. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

güzel tabsıyeler dınlıyceem smıı saol kankııı :D:D

smiley bunu beğendi.
  11. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    ssende sagol mavim :D

12. Feblayt

Feblayt Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    gun gun yazarim canim ben diyetimle 9 kilo verdim doktora gittim o diyet yazdi sizinlede paylasirim hatta faydali olursa cokta sevinirim

13. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

beklerız febrı bıze de yzarsan sevınırız ben 9 kılo vermeyı dusunmuyorum sahsen 5 kılo gıtsın yete su an 66 kıloyum :D:D ama beklerım yıne saol yardımcı oldugun ıcın

ARZUZU ve Feblayt bunu beğendi.
  14. Ayse.Feyza

Ayse.Feyza Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    43
    maviiii deli garı ya veremessek valla vermem gereken çok kilo var ama benim metabolizmam çok yavaş op yüzden anca kaplumba hızıyla giderim tavşan hzıyla gidememhahahagenede gidecek bu kilolar azmin elinden hiç bişey kaçmazhahaha
    pazartesi günü başlıyoruzzzz
    neye başlıyoruzzzzzzzzzzzzzzzz
    diyete rejime başlıyoruzzzzzzzzz
    inşallah gidecekkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

ARZUZU bunu beğendi.
  15. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

gğidecek verıcez umutsuz olma asıl ben yavas ılerelerım bırlıkte acelemız yok canıım :D:D

bizimle zayıflamak ısteyen buyursuun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zayıflamak

zayıflamak

Egzersizi kilo vermek amacıyla yaparken,kan şekerinizin düşmemesi için ara öğünlerinizi arttırmak yerine insülin dozunu azaltmanız daha uygun olur. İnsülin dozu ayarlamalarınızın çok zaman aktivite öncesinde yapılması gerektiğinden bu, dikkatli bir plan yapılmasını gerektirir. Egzersiz sonrası kan şekeri profilinize bakın ve insülin dozu değişikliklerini, bunu göz önünde bulundurarak yapın....
  2. Fidye Isteyen Bilgisayar Virusu! (Dikkatli olun)‏

Fidye Isteyen Bilgisayar Virusu! (Dikkatli olun)‏

Kaspersky Lab tarafindan kesfedilen yeni virus bulastigi sistemin sabit diskindeki hemen hemen tum dosyalari tek tek sifreliyor, daha sonra da bir fidye notu gonderip kullanicidan para istiyor. Kaspersky Lab su anda virusun 1,024-bit RSA sifreleme kodunu kirmak icin ugrasiyor. Bu yeni tur zararliya "ransomware" (fidyeci yazilim) kategorisine sokan Kaspersky Lab virusun Gpcode...
  3. anahtarlık ısteyen

anahtarlık ısteyen

:n028::n028:
  4. Diyetsiz Zayıflamak ve Biz Melekler

Diyetsiz Zayıflamak ve Biz Melekler

Bu konu; diyetsiz zayıflamak hakkında bilgi vermektedir. Melekler, her pazartesi günü başlayıp salı günü son verdiğimiz diyetlerimiz meşhurdur. Bir türlü irademize sahip çıkamamakla birlikte, veremediğimiz kilolarla her zaman başımız derttedir. Yasaklardan vazgeçemez bol yeşillikli salatalara yaklaşmaktan da kaçınırız. Oysa aynanın karşısına geçip baktığımızda da moralimiz sıfırın altına...
  5. Hamile Kalmak Isteyenlerin Yemesi Gerekenler!

Hamile Kalmak Isteyenlerin Yemesi Gerekenler!

hamile kalmak için nasıl beslenmeliyim ,gebe kalmak için nasıl beslenmeliyim,hamile kalmak için neler tüketmeliyim,gebe kalmayı kolaylaştıran besinler,hamile kalmayı kolaylaştıran gıdalar hakkında bilgiler Gebe kalmaya çalıştığınız dönemde bir kadeh şarap veya bir şişe biranın çok fazla zararı olmayacaktır. Sadece gebe olmadığınıza emin olmanız yeterlidir. Çünkü alkol gelişen bebeğinize...

Sayfayı Paylaş