gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Bizleri de Mahrum Eyleme İlahisi

Konu, 'Çöplük' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Durmaz yanar vücudum Allah
    Bizleri de mahrum eyleme Allah
    Sensin benim maksudum Allah
    Gül bülbülün ormanı Allah
    Ver derdime dermanı Allah
    Şükür erdik bugüne Allah
    Halas eyle narından Allah
    Ayırma didarından Allah
    Cennette cemalinden Allah
    Kandiller yana yana Allah
    Dervişler döne döne Allah
    Son nefeste imanından Allah

Bizleri de Mahrum Eyleme İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz kaplumbağaları bizi terkediyor

Deniz kaplumbağaları bizi terkediyor

Kıyıya yakın yerlerde yapılan avcılık ve çevre kirliliği gibi insan kaynaklı faktörlerin, caretta caretta ve chelonia mydas türü deniz kaplumbağalarının sahillerimizden uzaklaşmasına neden olduğu bildirildi. Mersin Üniversitesi (MEÜ) Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Başkanı Prof. Dr. Serap Ergene, bilinçsiz faaliyetlerin sahile çıkan deniz kaplumbağası sayısının her geçen yıl...
  2. Biz Kur'anın Hadimleri İlahisi

Biz Kur'anın Hadimleri İlahisi

Biz Kur’an'ın hadimleri Pür imanlı ve zindeyiz Biz bu yoldan dönmeyiz asla Peygamberin izindeyiz İslamın nurlu gürsesi Kaldırdı zülmet-i ye’si Alemlerim efendisi Peygamberin izindeyiz Hayra koşan şerden kaçan Bize nurlu yolu açan Alemlere rahmet saçan Peygamberin izindeyiz Hak habibim dedi ona Bizden feda can uğruna Alem şahit olsun buna Peygamberin izindeyiz Onu sev sen onu tanı Odur...
  3. Bizden Selam Götürün İlahisi

Bizden Selam Götürün İlahisi

Yağan Nur-i Hüdaya Merve ile Safa’ya Muhammed Mustafa’ya Bizden selam götürün Yalvarıp Rabbimize Dualar edin bize Muazzam Kabe’mize Bizden Selam götürün Her yönelen Allah’a Çıkar nurlu sabaha Al-i Rasülullah’a Bizden selam götürün
  4. bizleride mahrum eyleme ilahisi

bizleride mahrum eyleme ilahisi

Durmaz yanar vücudum Allah Bizleri de mahrum eyleme Allah Sensin benim maksudum Allah Bizleri de mahrum eyleme Allah Gül bülbülün ormanı Allah Ver derdime dermanı Allah Şükür erdik bugüne Allah Bizleri de mahrum eyleme Allah Halas eyle narından Allah Ayırma didarından Allah Cennette cemalinden Allah Bizleri de mahrum eyleme Allah Kandiller yana yana Allah Dervişler döne döne...
  5. Muhteşem Yüzyıl Zahid Bizi Tan Eyleme Sözleri

Muhteşem Yüzyıl Zahid Bizi Tan Eyleme Sözleri

zahid bizi tan eyleme sözleri, muhteşem yüzyıl şarkı sözleri, muhteşem yüzyıl zahid bizi tan eyleme Muhteşem Yüzyıl dizisin de şehzade Mustafa'nın ölümün de ilk kez çalınan"Zahid Bizi Tan Eyleme" parçası dizinin ileriki bölümlerinde özellikel dramatik sahnlerde tekrar çalınmaya başlayınca parçaya olan ilgi epey bir arttı diyebiliriz. Zahid bizi tan eylemenin sözlerini merak edenler...

Sayfayı Paylaş