gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

bizleride mahrum eyleme ilahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Durmaz yanar vücudum Allah Bizleri de mahrum eyleme Allah Sensin benim maksudum Allah
    Bizleri de mahrum eyleme Allah

Gül bülbülün ormanı Allah
    Ver derdime dermanı Allah
    Şükür erdik bugüne Allah

Halas eyle narından Allah
    Ayırma didarından Allah
    Cennette cemalinden Allah

Kandiller yana yana Allah
    Dervişler döne döne Allah
    Son nefeste imanından Allah

bizleride mahrum eyleme ilahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebeğinizi anne sütünden mahrum bırakmayın!

bebeğinizi anne sütünden mahrum bırakmayın!

Anne sütü, sentetik olarak üretilemeyen ve bebeği ilk 6 ayda birçok hastalıktan koruyan maddeleri içermesi (biyolojik üstünlük) yanında anneyle bebek arasındaki eşsiz iletişime imkan veriyor. Son 40 yıldaki araştırmalar anne sütünün beyinsel gelişimden, kemik sağlığına; enfeksiyonların önlenmesinden, kan basıncına bir dizi konuda olumlu etkisi gösteriyor. Anne sütünün başka hiçbir besin...
  2. Eylem biyografisi

Eylem biyografisi

1984 Londra doğumlu. R&B tarzında şarkıları, Mezzo Soprano ses ve 3 oktav vokal yeteneğine sahip. Vocal Tech School eğitim gördü. 2 yıl sanat kursunda sahne aldı. (BTEC)“STEAMY KNIGHTS” isimli kız grubunda yer aldı. 2002 Eurovision şarkı yarışmasında son 8 e kalan şarkı First Night ile büyük ilgi topladı. Black History Month Lewisham tiyatrosunda performansıyla başarı grafiğini yükseltti....
  3. uykudan mahrum kalınca

uykudan mahrum kalınca

Uykusuz geçirdiğimiz geceler arttıkça, uykusuzluğun üzerimizdeki psikolojik ve biyolojik etkileri de değişiyor: 1 gece uykusuzluk: Kişi kendisini rahat hissedemese de, bünye bir gece uykusuz kalmayı tolore edebiliyor. 2 gece uykusuzluk: Kişinin vücut ısısı ritmi düşüyor ve uykuya dalabilmek için büyük bir dürtü hissediyor. 3 gece uykusuzluk: Özellikle de sıkıcı şeylere odaklanmak oldukça...
  4. Bizleri de Mahrum Eyleme İlahisi

Bizleri de Mahrum Eyleme İlahisi

Durmaz yanar vücudum Allah Bizleri de mahrum eyleme Allah Sensin benim maksudum Allah Bizleri de mahrum eyleme Allah Gül bülbülün ormanı Allah Ver derdime dermanı Allah Şükür erdik bugüne Allah Bizleri de mahrum eyleme Allah Halas eyle narından Allah Ayırma didarından Allah Cennette cemalinden Allah Bizleri de mahrum eyleme Allah Kandiller yana yana Allah Dervişler döne döne Allah...
  5. Eylem-istanbul

Eylem-istanbul

buara severek dinliyorum kıt Türkçesiyle güzel seslendirmiş :salıncak: ah senin gibisi yok İstanbul, anlat anlat bitiremem istanbul, dur taksi götür beni taksime, bütün havasını hissedeyim içimde, eski günler meyilli ritim bu tatlı bir melodi sihirli bir köprü bağlar iki güzel cenneti masal tamam kış gecesi gecesi gündüzü sihirli biri o görüntüsü hiç bitmeyen çümbüşü ah senin...

Sayfayı Paylaş