gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Bkm de aşk .

Konu, 'Magazin' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

bkm ayça kaç kilo verdi ayça erturan kaç kilo verdi erturan nasıl bkm nasıl zayıfladı zayıfladı
    Normaldir zaten bir film çekilir ya başrol oyuncuları yada yardımcı oyuncular biribirlerine anlık aşık olurlar .. evlenir bazıları ve melekler aa bi bakarız Kadın cağız madurum der boşanır yada ayrılır. BKM ayçada böyle olmaz umarım..
    Hayırlı olsun diyorum:)

BKM'den gelin geliyor
    Levent Kırca’nın yönetmen oğlu Oğulcan, önceki gün BKM Mutfak oyuncularından Ayça Erturan ile objektiflere yakalandı
    “Çok Güzel Hareketler Bunlar” oyuncularından Ayça Erturan, önceki gün Levent Kırca’nın sinemacı oğlu Oğulcan ile İstinye Park’taydı. Hürriyet'in haberine göre, birlikte mağazaları dolaşan çift, muhabirleri fark edince paniğe kapılarak yollarını değiştirdi ve uzaklaşmaya çalıştı. Ancak bu çaba yeni aşkın ortaya çıkmasını engelleyemedi.
    SUSMAYI TERCİH ETTİ
    Hem senaryosunu yazıp hem de yönettiği, başrolünü babası Levent Kırca’nın üstlendiği “Son İstasyon” filmiyle sinema sektörüne adım adan Oğulcan Kırca, çıkışta da habercilerin ilgi odağıydı. Ancak bugüne kadar özel hayatıyla hiç gündeme gelmeyen genç sinemacı, kurallarından taviz vermedi ve suskun kalmayı tercih etti.

2. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Ay ayçaa daha güzelyaaa :) Nasıl olurda nese mutlu olsunlardaa :)

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    sonu iyi olsun diyorum :uhu: elifimmm

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Bende sonu iyi olsun diyorum çünkü Ayçayı severim :)

5. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    bende severim Ayça'yı hayırlı olsun bakalım:)

6. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    hayırlıs olsun bakemmm

7. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
Bkm de aşk . konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Seki - Üzgünüm Aşkım

Deniz Seki - Üzgünüm Aşkım

Bugün içimde bir hüzün var Sana inanmasam olmaz İnansam bir türlü Göze alamadığımız Bazı durumlar Olabilir Ancak çözümü bin türlü Git gitmek istersen Bir gün pişman olup da dönmek istersen Bil ki sana aşık bu kadın burda değil artık Üzgünüm aşkım Bitti demekle Söz vermekle Sana veda etsem olmaz etmesem bir türlü Çok üzüldüğüm, bu hikaye Bitti şu an kapandı, kapandı ilk perde Git gitmek...
  2. Deniz Seki - Aşkıma Ait

Deniz Seki - Aşkıma Ait

Zorlama beni yine sen kandırdın Anlamsız yere ben sevgisiz kaldım Sensiz de inan nefes alırım Sanma ki açmaz içimdeki güller Sensiz de inan nefes alırım Farzet ki aşka susamış gönüller... Korkmuyorum seni kaybetmekten Aşkıma ait söz etme Ben bilirim aşkın zamanını Ben istersem olur olur elbet
  3. Deniz Seki - Aşk Müzikali

Deniz Seki - Aşk Müzikali

aşamayacağın hiçbir yol olamaz bunuda unutma bi kenara yaz deniz seki aşamayacağın hiçbir yol olamaz deniz seki dünyada Deniz Seki'nin 2011 yılında çıkardığı albümündeki tüm şarkı sözleri sadece Meleklermekanında. Aşk Müzikali Denedik bak yine tekrar ettik Fakat olmuyor Bu didişmeler, sevişmeler sonu gelmiyor Ne tesadüfki Adı aşk denen bu müzikali Ama alkış almıyor Sana göre kim...

Sayfayı Paylaş