gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bkm express hakkında bilgi verirmisiniz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Televizyonda gördüm.BKM express diye birşey çıkmış, alışverişte kolaylık sağlıyormuş.Nedir bu bkm express bilginiz varmı ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Türkiye online alışveriş sektöründe yepyeni bir döneme giriyor. Yurtdışındaki paypal sistemine benzer bir sistemle çalışan BKM express sistemi ile artık kredi kartı numaranızı ve bilgilerinizi vermeden de online alışveriş yapabileceksiniz.
    Bankalar arası kart merkezi tarafından uygulamaya konulan BKM Express'in Çalışma prensibi ise şu şekilde; BKM Express’de kredi kartıyla bir defaya mahsus hesap açıyorsunuz ve bundan sonra anlaşmalı yerlerden online alışveriş yaparken bir daha kredi kartı detaylarınızı vermek zorunda kalmıyorsunuz.

BKM Express ile nasıl alışveriş yapılır

Öncelikle BKM Express ana sayfasına gidin.

Sisteme üye olduktan sonra üye iş yerlerinin ödeme sayfasında BKM Express ile öde seçeneğini tıklarsınız.

Açılan sayfaya BKM Express kullanıcı adınızı ve şifrenizi girersiniz.

Tanımlı kartınız birden fazla ise istediğinizi seçersiniz

Cep telefonunuza gelen doğrulama mesajını girerek işlemi sonlandırırsınız.

BKM Express’e nasıl üye olunur?

E-posta adresinizi kullanarak ve bir şifre belirleyerek hesabı açarsınız.

Mailinize gelen linke tıklayarak hesabı aktif hale getirirsiniz.

Kartınızı bir defaya mahsus sisteme tanıtırsınız.

Bankanızdan cebinize gelen doğrulama mesajındaki tek seferlik şifreyi kullanarak tanımladığınız kartı aktif hale getirirsiniz.

bkm express hakkında bilgi verirmisiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bkm express ile alışverişin avantajları

bkm express ile alışverişin avantajları

Merhaba.Ben şu tvde gösterilen netten bkm expressle alışverişin avantajları hakkında bilgi almak istiyorudum..
  2. evernote hakkında bilgi verirmisiniz

evernote hakkında bilgi verirmisiniz

Selamlar. Akıllı telefonlarda kullanılabilen evernote uygulaması hakkında bilgiler arıyorum yardım edecek biri var mı?
  3. Nevruz hakkında bilgi verirmisiniz

Nevruz hakkında bilgi verirmisiniz

Nevruz nedir? Neden kutlanır? Ne bayramıdır? Hiç fikrim yok bilgi verirseniz sevinirim..
  4. meleklerin özellikleri hakkında bilgi verirmisiniz

meleklerin özellikleri hakkında bilgi verirmisiniz

Merhaba melekler mekanı, sizler de melek olduğunuza göre bu sorumun cevabını bilirsiniz :) Tabi şaka yapıyorum. Benim sorum meleklerin özellikleri .Meleklerin özellikleri hakkında bilgi verirmisiniz lütfen. Teşekkürler..
  5. Hocalı Katliamı hakkında bilgi verirmisiniz..

Hocalı Katliamı hakkında bilgi verirmisiniz..

Yıllar yıllar önce Ermenilerin Türkleri doğradığı Hocalı Katliamı hakkında ayrıntılı bilgi rica ediyorum sizlerden.Bu gün yıldönümü. Mekanları cennet olsun...

Sayfayı Paylaş