gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bkm expressle alışveriş nasıl yapılıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selamlar. BKM express ile netten alışveriş nasıl yapılıyor bir türlü anlayamadım.Açıklayabilirmisiniz ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Kullanıcıların internet alışverişlerindeki güvensizliği ortadan kaldırmak üzere Bankalar arası kart merkezi tarafından uygulamaya konulan BKM Express online ödeme sistemi ile kullanıcılar artık her alışveriş yaptıkları site için ayrı ayrı kart bilgisi vermek zorunda kalmayacaklar.
    BKM Express’de kredi kartıyla bir defaya mahsus hesap açıyorsunuz ve bundan sonra anlaşmalı yerlerden online alışveriş yaparken bir daha kredi kartı detaylarınızı vermek zorunda kalmıyorsunuz.

Peki BKM Express ile nasıl alışveriş yapasınız. İşte bu sorunun cevabı:

Öncelikle BKM Express ana sayfasına gidin.

Sisteme üye olduktan sonra üye iş yerlerinin ödeme sayfasında BKM Express ile öde seçeneğini tıklarsınız.

Açılan sayfaya BKM Express kullanıcı adınızı ve şifrenizi girersiniz.

Tanımlı kartınız birden fazla ise istediğinizi seçersiniz

Cep telefonunuza gelen doğrulama mesajını girerek işlemi sonlandırırsınız.

Sisteme üye olduktan sonra üye iş yerlerinin ödeme sayfasında BKM Express ile öde seçeneğini tıklarsınız.

Açılan sayfaya BKM Express kullanıcı adınızı ve şifrenizi girersiniz.

Tanımlı kartınız birden fazla ise istediğinizi seçersiniz

Cep telefonunuza gelen doğrulama mesajını girerek işlemi sonlandırırsınız.

BKM Express kullanıcı sayısını günden güne arttırıyor. Siz de bu şanslı kullanıcılardan biri olabilirsiniz.

bkm expressle alışveriş nasıl yapılıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bungee jumping nasıl yapılıyor ??

Bungee jumping nasıl yapılıyor ??

Öncelikle meleklerim derhal şunu belirtelim ki; epilepsi (sara) ve yüksek tansiyon hastaları, hamileler, alkol veya uyuşturucu bağımlıları, ortopedik, psikolojik ve nörolojik rahatsızlığı olanlar bu sporu yapamazlar. atlayışı yapacak olan kişi bu hastalıklardan hiçbirinin kendisinde olmadığını, 2 şahit huzurunda sözle ve yazıyla beyan eder. Bu işlemden sonra kilonun belirlenmesi amacıyla iki...
  2. Sahte Bal Nasıl Yapılıyor ?

Sahte Bal Nasıl Yapılıyor ?

Sahte Bal Yapılışı Sahte Bal Nasıl Yapılıyor Son zamanlarda hangi kanalı açsak balın hakikisini biz satıyoruz diye ekranları parsellemiş olan bal firmalarının bu reklamlarına nihayet Sağlık Bakanlığı el koydu melekler :) Ve de ne yazık ki pek çok firmanın sahte bal ürettiği ortaya çıktı. Peki merak ediyor musunuz, bu sahtekarlar balı nasıl yapıyorlar? Bir kaşık bala karıştırılan glikoz...
  3. bkm express ile alışverişin avantajları

bkm express ile alışverişin avantajları

Merhaba.Ben şu tvde gösterilen netten bkm expressle alışverişin avantajları hakkında bilgi almak istiyorudum..
  4. internette en fazla hangi sitelerden alışveriş yapılıyor

internette en fazla hangi sitelerden alışveriş yapılıyor

Merhaba.İnternetten alışverişe başlarda sıcak bakmıyordum am çevremde alışveriş yapanları gördükçe benim de aklıma yatmaya başladı.Merak ediyorum en çok alışveriş yapılan siteler hangileri ?
  5. Sperm Testi Nasıl Yapılıyor?

Sperm Testi Nasıl Yapılıyor?

sperm testi nedir,sperm testi nasıl yapılır,eşi sperm testi yapanlar,semen analizi nedir,sperm testi normal değerleri,sperm testi hakkında bilgiler sperm testi (spermiogram, sperm tahlili) yaptırmadan önce 3-4 günlük cinsel perhiz yapılmalıdır. Bu 3-4 günlük dönemde hiç bir şekilde boşalma (uyku vb.) olmamalıdır. Yapılan perhiz sonrası konusunda uzmanlaşmış androloji laboratuvarlarında...

Sayfayı Paylaş