gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

BKM Oyuncusu Ayça Erturan Nasıl 18 Kg Verdi?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ayça erturan ayça erturan nasıl zayıfladı ayça erturan haberleri

Sevgili melekler, BKM Mutfak oyuncuları birer birer zayıflamaya devam ediyor. Büşra Pekin'in zayıflamasının ardından Ayça Erturan da fazla kilolarından kurtulmuş. 6 ayda tam 18 kg veren Erturan çok daha sağlıklı ve fit görünüyor. İşte güzel oyuncuyla yapılan röportajdan bir bölüm..

Sizi 'Çok Güzel Hareketler Bunlar' ile tanıdık. Oyunculuk kariyeriniz nasıl başladı?
    Oyunculuğa babam sayesinde heves ettim. Beni küçükken sık sık Yeşilçam Sokağı'na götürürdü. O sokakta gezer tozar, kitapları karıştırırdık. İlkokul yıllarında, kendi kendime oyunlar yazar oynardım. Çok kötü oyunlardı; bir de bilet satmaya kalkardım o oyunlar için! Sonra üniversitede sinema ve televizyon eğitimi aldım. Pera Güzel Sanatlar Merkezi'ne devam ederken, BKM'nin oyuncu aradığı haberi geldi. Kesinlikle kendime inanmayarak sınavlara katıldım.

TEK TÜK İZLEYİCİ GELİYORDU

Peki BKM size nasıl inandı?
    Bunun yanıtını ben de hâlâ bilmiyorum! O seçmelere 3 bin kişi katılmıştı. Ön görüşmeden sonra Tolga Çevik arayıp sınavı geçtiğimi haber verdi. Şaka gibiydi; benden Yılmaz Erdoğan'ın yazdığı 'Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü?'den bir sahne oynamamı istediler. Büyük bir şaşkınlıkla oynadım. Çok güzel yorumlarda bulundular.

BKM günleriniz başladıktan sonra ne gibi gelişmeler oldu?
    2005 yılıydı ve dört yıl devam eden bir eğitim aldık. 'Çok Güzel Hareketler Bunlar' oyununun ilk dönemlerinde tek tük izleyici gelirken, dördüncü yılın sonunda Kanal D ile anlaşıldı. Sonunda, reytingleri sürekli artan bir program haline geldi. 30 kişilik ekibin tanınması da bu sayede oldu.

DOĞUM GÜNÜMÜ KUTLAMAM

En son 'Yağmurdan Kaçarken' dizisiyle ekrana geldiniz. Başka ne gibi projeleriniz var?
    BKM ekibi ile birlikte müzikal tiyatro yapmayı planlıyoruz. Bunun dışında ben zaten aktif olarak reklam yazarlığı yapıyorum. Bir de sinema filmi yazıyorum.

Sürprizlerden hoşlanır mısınız?
    Hayır, hiç sevmem. Sırf bu yüzden doğum günümü hiç kutlamam. Birilerine zorunlu hediye aldırıyormuşum gibi hissediyorum o zaman. Bu yüzden, düğün de yapmayacağım.

Düğün lafı geçtiğine göre yakın bir zamanda evlenmeyi planlıyorsunuz...
    Çok yakın olmasa da düşünüyoruz. 11 yıldır birlikte olduğum biri var hayatımda.

Hayvanlarla aranız nasıl?
    Hayatta tek kıyamadığım varlıklar! Altı köpeğim, dört kedim, karıncalarım, bahçede bir farem var. Hatta köpeklerimden birini, Eskişehir'den getirttim! Hayvanlardan bahsederken bile gözlerim doluyor; o kadar düşkünümdür.

PENELOPE'NİN HASTASIYIM!

"Penelope Cruz'un hastasıyım. Mümkünse, bana el versin! Demet Evgar'ı da beğeniyorum. Çok farklı bir aura'sı olduğuna inanıyorum. Mert Fırat'ı beğenerek izliyorum. Yavuz Turgul'un bütün filmlerinin hastasıyım. Hele Reha Erdem! Setinin yanından geçsem bana yeter!"

ALTI AYDA 18 KİLO VERDİM

"Biz oyuncular model değiliz ama her şeyden önce bir kadın olduğum için, görünümüme ekstra gayret etmem gerektiğini düşündüm. Altı ayda tam18 kilo verdim. Cilt bakımı ve masaj yaptırma gibi alışkanlıklarım da oldu artık."

SABAH

BKM Oyuncusu Ayça Erturan Nasıl 18 Kg Verdi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok güzel hareketler bunların güzel yıldızı Ayça Erturan

Çok güzel hareketler bunların güzel yıldızı Ayça Erturan

ayça erturan ayak ayça erturan ayakları bacakları bacak Çok güzel hareketler bunlar dan bir başka yıldızımıza geldi sıra.Yıldızımızın adı Ayça Erturan... Güzel ve sempatik oyuncu kısa sürede göstermiş olduğu yeteneği ve oyunculuğuyla herkesin gönlünde taht kurmayı başardı. İleriye yönelik umut vaad eden güzel oyuncudan şimdi sizler için oyuncunun resimlerini paylaşmak istiyorum:tik:
  2. Zerrin Özer Nasıl 33 Kg Verdi ?

Zerrin Özer Nasıl 33 Kg Verdi ?

zerrin özer nasıl zayıfladı zerrin özer nasıl kilo verdi Bildiğiniz gibi Zerrin Özer hayatının büyük bölümünü kilolu olarak geçirmiş bir sanatçımız melekler :) Ancak o da artık yaşadığı sağlık sorunlarının da etkisiyle kilo vermeye karar verdi ve Dr.Ender Saraç denetiminde tam 33 kg vermeyi başardı. Gerçi en son 2012 Kral TV Müzik Ödülleri töreninde gördüğümüz kadarıyla verdiği kilolardan...
  3. BKM oyuncusu Büşra Pekin Yeni Projesiyle Geliyor !

BKM oyuncusu Büşra Pekin Yeni Projesiyle Geliyor !

büşra pekin yeni dizisi büşra pekin haberleri Sevgili melekler, BKLM mutfak ekibinin en sevilen ve başarılı oyuncularından Büşra Pekin yeni projesi için kollar sıvadı. Kanal D'de ekrana geleceği belirtilen Annem Uyurken dizisinde rol alacak olan genç oyuncu filmin setinden ilk pozunu twitterdan paylaştı. Büşra Pekin yeni dizisi, haberin detayları şöyle... Büşra Pekin, Tims...
  4. Hazal Kaya 1 Haftada Nasıl 5 Kg Verdi ?

Hazal Kaya 1 Haftada Nasıl 5 Kg Verdi ?

Hazal Kaya Nasıl Zayıfladı Hazal Kaya'nın Diyeti Sevgili melekler, yeni yayın döneminde Son Yaz Balkanlar 1912 adlı dizide rol alacak olan Hazal Kaya özel bir diyetle 1 haftada tam 5 kg verdi. Hazal Kaya Nasıl Zayıfladı diye merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için işte Hazal Kaya'nın Diyeti ve ayrıntılar... Hazal Kaya, atv'de yayınlanacak olan yeni dizisi 'Son...
  5. Gülben Ergen 15 Günde 5 Kg Nasıl Verdi?

Gülben Ergen 15 Günde 5 Kg Nasıl Verdi?

gülben ergen diyet gülben ergen haberleri gülben ergen Sevgili melekler, ünlü sanatçı Gülben Ergen 15 günde tam 5 kg vererek, yaza fit bir giriş yaptı. Demet Akalın'ın uyguladığı tarçin diyetiyle fazlalıklarından kurtulan Gülben Ergen, tarçın suyunun yanı sıra şekeri de hayatından çıkardı. Hurma yiyerek şeker ihtiyacını karşılayan Ergen, bu sayede kilosunu korumayı da başarıyor. Sahnelerin...

Sayfayı Paylaş