gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Blake Lively Stili

Konu, 'Moda Güncel' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

blake lively stili Gossip Girl dizisinden Blake Lively 'ın stiline bir gözatalım.Sanırım miniyi çok seven bir actriss kendisi. [​IMG]

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Blake Lively Stili konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlülerin Stilleri

Ünlülerin Stilleri

ünlülerin güneş gözlükleri ünlülerin stilleri giyim stilleri stili ünlüler ve Ayrica günes gözlükleri de cok süper ya,nerde bulunur bu meretler:)
  2. Ben Stiller

Ben Stiller

Ben Stiller Gerçek Adı: Ben Stiller Doğum Yeri: New York, ABD Doğum Tarihi: 30.11.1965 Boy : 1.73 m Onu Ünlü Yapan Ne? Cameron Diaz ile birlikte There's Something About Mary (Ah Mery Vay Mery) (1998) filminde oynamıştı. Birliktelikleri: Eşi: Christine Taylor, aktris, 2000'de evlendiler Sevgilisi: Claire Forlani, aktris, 1998-99 Sevgilisi: Amanda Peet, aktris, 1998 Sevgilisi:...
  3. Dans Stilleri

Dans Stilleri

değişik dans hareketleri dans stilleri çarliston salsada dönüşler Salsa bir çeşit 'serbest stil' dans ya da 'sokak dansı' olduğu için dünyada dans eden sayısı kadar çok sayıda Salsa stili bulunmaktadır. Belirli bir rutine ya da standarda bağlı kalmaksızın dans edilen Salsa, bu özelliği sayesinde özgürce ve doğaçlama yöntemi ile yapılır. Bir zamanlar dans etmek için birkaç temel adım bilmeniz...
  4. salsa stilleri!

salsa stilleri!

salsa öğreniyorum salsa kombinasyon çocuk kıyafetleri öğreniyorum video öğrenme videoları İspanyolca?da kelime anlamı olarak baharatlı ve acı bir "Sos" anlamına gelen Salsa, herhangi bir rutine bağlı kalmaksızın, doğaçlama olarak yapılan bir "serbest stil" danstır. Bu özelliğinden dolayı da, salsanın orijinal türü diye bir şeyden bahsetmek olanaksızdır. Kolombiya Cali...

Sayfayı Paylaş