gebe
  1. ciciş..

ciciş.. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

blend faces spawned by dust salty taste of fame bitter, sweet lonely demented soul wh

Konu, 'Yabancı Şarkı Sözleri' kısmında ciciş.. tarafından paylaşıldı.

Under your spell again. I can't say no to you. Crave my heart and it's bleeding in your hand.
    I can't say no to you.

Shouldn't have let you torture me so sweetly.
    Now I can't let go of this dream.
    I can't breathe but I feel...

Good enough,
    I feel good enough for you.

Drink up sweet decadence.
    I can't say no to you,
    And I've completely lost myself, and I don't mind.
    I can't say no to you.

Shouldn't have let you conquer me completely.
    Now I can't let go of this dream.
    Can't believe that I feel...

Good enough,
    I feel good enough.
    It's been such a long time coming, but I feel good.

And I'm still waiting for the rain to fall.
    Pour real life down on me.
    'Cause I can't hold on to anything this good enough.
    Am I good enough for you to love me too?

So take care what you ask of me,
    'cause I can't say no.

blend faces spawned by dust salty taste of fame bitter, sweet lonely demented soul wh konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lonely - Akon

Lonely - Akon

lonely im so lonely Yalnızım, çok yalnızım I have nobody, to call my owwnnn Benim diyebileceğim kimsem yok Im so lonely, im mr. Lonely Çok yalnızım, ben Bay Yalnızım I have nobody, to call my owwnnn Benim diyebileceğim kimsem yok Im so lonely, Çok yalnızım Yo this one here goes out to all my playas out there Bu söyleyeceklerim bütün o zamparalar için ya kno that got that one good girl...
  2. Dustin Hoffman

Dustin Hoffman

dastın hofmın Dustin Hoffman Gerçek Adı: Dustin Lee Hoffman Doğum Yeri: Los Angeles, Kaliforniya, ABD Doğum Tarihi: 08.08.1937 Boy : 1.66 m Onu Ünlü Yapan Ne? The Graduate (1967) filmindeki rolü Birliktelikleri: Eşi: Anne Byrne, belerin; 1969'da evlendiler; 1980'de boşandılar Eşi: Lisa Hoffman, avukat; 1980'de evlendiler Ailesi: Babası: Harvey Hoffman, mobilyacı Annesi: Lillian...
  3. SweetIM

SweetIM

Msn Messenger için güzel bir eklenti... Msn Messenger'ı daha da eğlenceli olmasını sağlayacak bir eklenti.Bu eklentide ses efekleri,hareketli emoticonlar,göz kırpmaları var.Yüklemesi ve kullanması çok basit bir eklenti.Programı bilgisayara indirdikten sonra pc ye kuruyorsunuz. Msn Messenger'da konuşma penceresinde "Winks" ile "titreşim gönderme"...
  4. Kahveli Bitter Çikolatalı Bisküvi

Kahveli Bitter Çikolatalı Bisküvi

bitter çikolata nasıl eritilir çikolata nasıl eritilir benmari usulü benmari usulü eritme Malzemeler: 2 yemek kaşığı türk kahvesi 1 su bardağı toz şeker 1 adet yumurta 1 paket oda sıcaklığında margarin 1 paket vanilya Aldığı kadar un Üzeri için: 1 paket tarçınlı dekor şekeri 200gr. bitter çikolata Yapılışı: Oda sıcaklığında yumuşatılmış margarin, yumurtai toz şeker, vanilya, kahve ve...
  5. Colby O'donis - The Fame

Colby O'donis - The Fame

Ohhh yeah So live for fascination driven to our name So we look for opportunities to join the game Chorus: I want the fame, fame, I want the fame, fame It�s not a game, game, I want the fame fame I want the fame The stage becomes my dance floor And I let all my troubles slip away And if you�re having problems, Just look to it and it can ease the pain Cuz the cribs and the...

Sayfayı Paylaş