gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bloggerda blog nasıl açılır arkadaşlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben de blog sahibi olmak, tecrübelerimi paylaşmak istiyorum ama bunu nasıl yapacam.Bloggerda blog nasıl açılır ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,
    İlk olarak hangi konuyla ilgili blog yazmak istediğinize karar verin. Çünkü bu özellikle blog isminizi ve başlığınızı belirlemede oldukça önemli.

Öncelikle bir gmail hesabı alın ve bu hesabınıza giriş yapın.

Ardından blogger ana sayfasına gidin.

Buradan yeni blog butonuna tıklayın.

Karşınıza bir kutucuk çıkacak.

Bu kutudaki blog başlığı ve adresinizi girip uygunluğunu kontrol edin.

bloggerda blog nasıl açılır arkadaşlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Blog nasıl açılır?

Blog nasıl açılır?

Blog nasıl açılır blog hakkında herşeyi bilmek istiyorum.Hakkında bilgisi olan bana da ayrıntılı şekilde anlatırsa mutlu olurum şimdiden tşk. ediyorum. Sevgiler..
  2. Gmail Hesabı Nasıl Açılır?

Gmail Hesabı Nasıl Açılır?

gmail hesabı nasıl açılır yapılması gerekenler gmail açma hesap oluşturma ile ilgili bilgiler burada melekler Hotmail hesabından bıktınız mı? Bir gmail hesabı açmak istiyorsunuz ve nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz:) Buyrun size gmail hesabı nasıl açılır yardımcı olalim melekler :) Öncelikle www.gmail.com sitesine gidin. Hesap oluştur kısmına tıklayın. Çıkan ekranda doldurmanız gereken...
  3. Kapatılan Facebook Nasıl Açılır

Kapatılan Facebook Nasıl Açılır

Geçenlerde kapattığım facebook hesabımı geri açmak istiyorum ama nasıl yapacağım konusunda bilgi sahibi değilim, bu konuda bana yardım edebilecek kimse var mı?
  4. Arkadaşlar Notebookta Bluetooth Nasıl Açılır?

Arkadaşlar Notebookta Bluetooth Nasıl Açılır?

Merhaba arkadaşlar aranızda Notebookta Bluetooth açımı konusunda bilgisi olan kişiler var ise o arkadaşlarımdan yardım istiyorum acaba Notebookta Bluetooth Nasıl Açılır?
  5. Kulak tıkanıklığı nasıl açılır ?

Kulak tıkanıklığı nasıl açılır ?

kulak tıkanıklığına ne iyi gelir,kulak tıkanması niye olur,kulak tıkanmasına ne iyi gelir,kulak tıkanmasını ne geçirir,kulak tıkanması nasıl geçer Bazen alerji, nezle, yüzmek veya hava basıncı değişikliklerden dolayı kulaklarınız tıkanır. Birçok zaman kulak tıkanıklığı kendiliğinden geçer ama bazen kalıcı olur ve buda her şeyden çok bizi kişilerin yaşam kalitesine olumsuz etki yapar. Kulak...

Sayfayı Paylaş