gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Blokları Yok Edin

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Aynı renkli blokları tıklayarak onları yok edin. [FLASH]http://www.gamershood.biz/cicurateLINK/swapinvaders.swf[/FLASH]

Blokları Yok Edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. fotograflarinizdaki lekeleri yok edin

fotograflarinizdaki lekeleri yok edin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. İstenmeyen Kokuları Yok Edin

İstenmeyen Kokuları Yok Edin

turşu kokusu nasıl çıkar Evinizde,eşyalarınız da üzerinizde vs.bulunduğunuz ortamda istemediğiniz tiksindiğiniz bir koku var mı?Yoksa da olduğu oluyor.İşte o kokulardan kurtulmak sizin elinizde.Parfüm ile uğraşmayın.Doğal yolları deneyin.Buyrunuz... Soğan kokusunu ellerinizden çıkarmak için, evvelden haşladığınız patatesi mutfaktaki işiniz bitince elinize sürerek beş dakika kadar...
  3. hamile kalmak istiyorum yardım edin yoksa dua edin kızlar

hamile kalmak istiyorum yardım edin yoksa dua edin kızlar

hamile kalmak istiyorum hamile kalmak istiyorum Arkadaşlar aranıza yeni katıldım.1 yıllık evliyim hiç korunmadık.ama ovulasyon günlerini 3 ay tutturabildik.ama hala hamile deiğilim.02.07.10 da adet görrdüm 29 günde oluyorum bu aya kısmet diyorum artık inşallah Rabbim herkeze nasip eder.bu ayda olmazsa doktora gitmeyi düşünüyorum.hangi testleri istiyorlar birde hangi günde doktora gitmem doğru...
  4. Fazla yaglarinizi yok edin....

Fazla yaglarinizi yok edin....

saglikli beslenme, saglikli yasam Meleklerim hareketsizlik ve yogun yasanti icerisinde, insanlarin vücutlarinda bircok rahatsizliklar medana geliyor. Bu rahatsızlıkların başında gelen şişmanlık, hem fizyolojik hem de sosyolojik açıdan insanları etkilemektedir. Şişmanlığın insan vücudunda oluşturduğu bu olumsuz etkilerden kurtulmak için birçok yöntem uygulanmaktadır. Bu yöntemlerin içinde,...
  5. yardım edin yoksa...

yardım edin yoksa...

arkadaşlar yeter artık kardeşimden bıktım dün bir baktım fb nin maçını izliyor yanıma oturmuş gol atılınca bak ben senden daha çok üzüldüm gibi imalarda bulunmalar falan herneyse ya yeter artık bıktım bunu basit olarak görebilirsiniz ama öyle değil işte lütfen yardım edin dün neredeyse ciddi anlamda bıçaklayacaktım onu ya bir insan bu kadar özenti olur mu ya hiç mi kendi fikirleri yok. ben ne...

Sayfayı Paylaş