gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Bloodbath (death l)

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Bloodbath (death l) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. L-Carnitin

L-Carnitin

l carnitin Yağ asitlerinin mitokondrilere taşınması L-Carnitine sayesinde olur. Hücre içinde yağların yakılması, yağ asitlerinin hücrenin mitokondri ismi verilen kısımlarına taşınması ile gerçekleşir. L-Carnitine eksikliğine yağların mitokondrilere taşınması bozulur ve hücre içi yağ miktarı artmaya devam eder. Selülit oluşumunda da bu mekanizma da bozulmalar olabilir. Bu nedenle selülit...
  2. L harfi..

L harfi..

L LABİL:Kararsız, çabuk değişen. LAKTASYON:Annenin süt verme devresi. LAKRİMA:Göz yaşı. LAKÜN:Küçük boşluk, delik. LAGOFTALMİ:Göz kapaklarındaki bozukluk nedeniyle gözlerin tam kapanmaması hali. LAP:Lenfadenopati’nin kısaltılmış şeklidir. Lenfadenopati, lenf bezlerinde büyüme anlamına gelir. LAPARATOMİ:Teşhis amaçlı veya ameliyat için karın boşluğunun açılması. LAPAROSKOPİ:Ucunda kamera...
  3. death-point oyunu

death-point oyunu

http://www.oyuncinim.com/veri/deathpoint.swf
  4. Love and death

Love and death

9.sınıf şu an dersteyiz.yanımda dünya tatlısı bi kız oturuyo.yüzüne bakmaya kıyamıyorum.onu ne kadar çok sevdiyimi bilmiyo.o benim en yakın arkadaşım beni sadece arkadaşı olarak görüyo.nedenini bilmiyorum ama kendimden çok utanıyorum... 10.sınıf evdeyim.arayıp erkek arkadaşıyla tartıştığını ve bana ihtiyacı olduğunu söyledi.sonra bize geldi bana sıkı-sıkı sarılıp ağladı.şu an dizimde uyuyo...
  5. Death Race (Ölüm Yarışı) Filimi

Death Race (Ölüm Yarışı) Filimi

jason statham dövmeleri yarıs filimleri jason statham dövmesi yarış filimleri yarıs fılımlerı Yarış, hız, tehlike, vahşet ve bunlarla birlikte gelen heyecan. İşte size Death Race. 2012 yılı. Birleşik devletlerin ekonomisi çökünce, işsizlik oranında patlama yaşanır. Cezaevleri özel şirketlerin oyuncağı haline gelmiştir. Terminal Island Hapishanesinde yarışlar yapılmakta ve bu yarışlar para...

Sayfayı Paylaş