gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Blue Jeanlar hem asi hem çok şık

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

HEM ASİ HEM ÇOK ŞIK

Blue jean ya da daha çok söylenen adıyla kot pantolon genç yaşlı herkesin vazgeçilmez giyeceği. Elbette gösteri dünyasının ünlülerin de... Bazen günlük yaşamda bazen katıldıkları bir davette bazen de bir fotoğraf çekiminde kot pantolonla görüntüleniyor ünlüler. İşte "asla kot pantolonumdan vazgeçmem" diyen bu giysile hem çok asi hem de çok seksi görünen ünlüler.

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Blue Jeanlar hem asi hem çok şık
    güzeller cnm emegine saglıkk

Blue Jeanlar hem asi hem çok şık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hem dayanıklı hem şık…

Hem dayanıklı hem şık…

Profilo son model çamaşır makinesi tasarım ve modern görünüme özen gösterenlerin beğenisine sunuluyor. Çift su girişi bulunan :-):-):-):-)lik renkli yeni model, derinlemesine temizliği maksimum enerji tasarrufuyla birleştiriyor. Dayanıklılık özelliğiyle öne çıkan Profilo, son model çamaşır makinesinde tasarım ve görüntüyü de ön plana çıkararak mükemmeli hedefleyenler için ideal bir...
  2. Hem Şık Hem Zarif Bilezikler

Hem Şık Hem Zarif Bilezikler

Takı takmayı seviyorsunuz ama abartıdan hoşlanmıyorsunuz. Taktığınız takının hem sade ve zarif hemde şık olmasını tercih ediyorsunuz. O zaman bu bilezikler tam size göre :)
  3. Hem şık hem rahat!!!

Hem şık hem rahat!!!

Merhaba sevgili meleklerim bu gün kendime spor ayakkabı aldım :)Benim tercihim şık ve narin duran ayakkabılardan yana.Spor bile olsa kalın tabanlı kaba saba şeyleri sevmiyorum.Bakın aldığım ayakkabı bu :) Sizce nasıl hanımlar :)Şahsen ben çok sevdim hatta hafif uzun kumaş bi pantolanla bile olur sanki siz ne dersiniz???
  4. Bu Gelin Saçları Hem Çok Şık Hem Çok Moda.....

Bu Gelin Saçları Hem Çok Şık Hem Çok Moda.....

Şık Gelin Saçları Modelleri Moda Gelin Saçları Düğüne az kaldı, nasıl bir gelin saçı yaptırsam diye telaşa düşmeyin kızlar. Bu senede topuz modelinin öne çıktığı gelin saçı modellerini siz için hazırladık.Unutmayın bu sene sadelik ve doğallık ön planda olacak. Hadi hep beraber bakalım da içimiz açılsın..En şık ve moda gelin saçı modelleri burada....
  5. Çerçeveli duvar rafları hem çok şık hem çok farklı

Çerçeveli duvar rafları hem çok şık hem çok farklı

Çerçeveli duvar rafı Duvar rafı modelleri Dekorasyonda farklılığı seviyorsanız çerçeve dolu duvarlar ile farklı ama hoş bir görünüm elde etmeniz mümkün. Çerçeveli duvar rafı modelleri de oldukça farklı ama modern bir görünüme sahip.

Sayfayı Paylaş