gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Blue Jeans

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Günlük hayatımızda ratat kıyafetler giymeyi tercih ederiz Dünyanın en popiler ve rahat giyimin en önde olanı jeans oldu farklı rekleri tasarımlarıyla kot günümüzde kullanılan en önemli giysilerden biri..

2. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Blue Jeans
    evet kot gerçekten kullanışlı çabuk eskimiyo :D emeğine sağlık canım...

3. zabitan

zabitan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Evet vazgeçilmezimdir kotlar..

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Evet bu çok hoşşş

Blue Jeans konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mavi Jeans

Mavi Jeans

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Big Blue

Big Blue

Gençlik enerjisini aykırı tavrıyla özgün tarzlara dönüştüren BigBlue, jean ve spor giyim ürünlerinde bayrama özel indirim tarifesi uyguluyor. BigBlue, 10 Ekim'den itibaren, 100 YTL'nin üzerindeki alışverişlerde kredi kartıyla tek ödeme indirimini yüzde 5'ten yüzde 15'e, nakit indirimini de yüzde 10'dan yüzde 20'ye yükseltti. Ayrıca 6 taksit ile yapılan alışverişlerde de yüzde 5 indirim var....
  3. Guilty - Blue

Guilty - Blue

[VS 1 - (DUNCAN)] I never want to play the games that people play İnsanların oynadığı oyunları asla oynamak istemedim I never want to hear the things they gotta say Söylediklerini asla duymak istemedim I've found everything I need İhtiyacım olan her şeyi buldum I never wanted anymore than I can see Görebildiğimden fazlasını istemedim I only want you to believe Sadece inanmanı istiyorum...
  4. Jeans kombinasyonları

Jeans kombinasyonları

jean kombinasyonları Resmin Büyük Halini Görmek İçin Buraya Tıklayın Resmin Büyük Halini Görmek İçin Buraya Tıklayın Resmin Büyük Halini Görmek İçin Buraya Tıklayın Resmin Büyük Halini Görmek İçin Buraya Tıklayın Resmin Büyük Halini Görmek İçin Buraya Tıklayın

Sayfayı Paylaş