gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Bluejean kumaşının renginin açılmaması için...

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bazı kot kumaşlar zamanla yıkanmaktan dolayı rengi açılır.Bu durum bazen özellikle istenilen bir olaydır yani bir an önce bluejean kumaşının yıpranmasını ve renginin açılması istenir bunu bende çok isteyerek yapardım zamanında:) Fakat renginin sabit kalmasını istiyor ve değişmesini istemiyorsanız işte yapmanız gerekenler: [​IMG]

Renginin açılmasını istemiyorsanız, yeniyken içine bol miktarda tuz atılmış soğuk suda 12 saat kadar bırakın. Sabit bir renk kazandığını göreceksiniz.

Bluejean kumaşının renginin açılmaması için... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelinlik İçin Hangi Kumaşlar Kullanılır

Gelinlik İçin Hangi Kumaşlar Kullanılır

Kızlar bir gelinliğin en önemli ayrıntısı kumaşıdır...İyi bir kumaş seçimi, sade bir modele asil bir görünüm sunarken, kötü bir kumaş seçimi işçiliği ve emek sarfedilmesi gereken en zor modeli dahi basitleştiren ve sönükleştiren bir etkiye sahiptir Siz siz olun hayatınızda bir kez yaşayacağınız bu özel gün için bu önemli ayrıntıyı es geçmeyin bizden söylemesi :tik: GÜPÜR: (Kordone dantel)...
  2. Saçınızın rengini korumak için

Saçınızın rengini korumak için

Saçlarınızı boyadınız, ama ilk günlerde ki o parlak rengini yitirdi öyle mi? O halde siz Melek'lerimize, saç renginizin kalıcı olmasını sağlayacak ve rengini koruyacak çözümler sunalım :) Güneş tarafından yayılan UV ışınları, saç boyasındaki pigmentleri etkiliyor ve renklerinin zamanla solmasına neden oluyor. İşte bu nedenle koyu renk saçlar güneşin etkisiyle kızıllaşırken, sarı renk saçlar...
  3. Esmerler için saç rengi?

Esmerler için saç rengi?

esmerler için saç renkleri esmerler için saç rengi esmer ünlülerin renkleri 2011 esmerim saçımı hangi renge boyamalıyım iyi günler ben esmerim ve soluk bir ten rengine sahibim saçlarımı boyatmak istiyorum sizce hangi renge boyatmalıyım?
  4. Ten Rengini Açmak İçin...

Ten Rengini Açmak İçin...

ten rengini açmak ten rengini açmak için ten rengini açmak için, neler yapmak lazım, çareler, öneriler, tavsiyeler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Ten rengimiz yıllar geçtikçe güneşin de etkisiyle koyulaşır.Ten rengimizi daha parlak ve daha ışıltılı görmek isteriz.Bunun için sizlere Suna Dumankaya'nın bitkisel kürünü veriyoruz: 200 gram kaynar suyun...
  5. Kumaş Masa Örtüsü Kullanalar İçin Değişik Modeller

Kumaş Masa Örtüsü Kullanalar İçin Değişik Modeller

BU konu; kumaş masa örtüleri modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, günlük kullanımda kolaylık sağlaması açısından her ne kadar naylon örtüler kolayımıza gelse de bir misafir geleceği zaman hemen dolabımızdan ütülü hatta kolalı beyaz ya da rengarenk kumaş örtülerimizi çıkarır, kullanırız. Özellikle peçeteleri ve tabak takımlarına olan uyumuyla hoş bir ambiyans...

Sayfayı Paylaş